reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny a co powiecie na taką kreskę wyszła w ciągu 5 minut ale nie z porannego moczu robiłam godzinę temu.
Mi trochę wygląda jak kreska fabryczna czekam na wyniki bety będą dopiero po 17 😏
U mnie taka kreska wyszła na 1 teście tydzień przed @ :) powtórzyłam rano i po dwóch dniach znowu podobnie . Poszłam na betę i się potwierdziło;) w dniu @ miałam piękne dwie grube krechy , życzę powodzenia i trzymam kciuki!
 
Co do chińskiego kalendarza, to niektórzy go źle liczą, bo to trzeba sprawdzać skończone lata matki na miesiąc zapłodnienia, ja np mam rocznikowo 39 ale na kalendarzu muszę sprawdzić 38, mi wychodzi dziewczynka, oby się mylił 😆
Też nie mam smaka na slodkie, najchętniej bym jadła wszystko co płynne, soki tłoczone, koktajle i zupy...dziś mam zjazd formy kompletny.
 
A ja Wam powiem, że moja dzisiejsza beta po tygodniu wynosi 7200 także mogę śmiało stwierdzić, że chyba wszystkio jest ok 👌🏻
Co do jedzenia to też absolutnie słodkości i mięso 🤢 Za to śledzie, ogórki, sałatki z ogórków w occie to wchodzą jak złoto .. a no i chleb z pomidorem 😂 senność okropna i rzyg z rana, rzekłoby się - stary ciążowy klasyk 😂
Co u Was oczywiście czytam, wspieram i rozumiem, ale jest nas tu tyle, że nim każdej odpiszę z osobna to utworze dwie kolejne strony do czytania 😂 pozdrówki dziołchy na weekend 🤩
 
Dziewczyny, rano przy mocnym napięciu się miałam takie jasnobrazowe plamienie. Teraz znowu się pojawiło. Zaczęłam właśnie panikować. Nie wiem co robić, czy dzwonić do mojego gina czy co. 😳🥺
 
Dziewczyny, rano przy mocnym napięciu się miałam takie jasnobrazowe plamienie. Teraz znowu się pojawiło. Zaczęłam właśnie panikować. Nie wiem co robić, czy dzwonić do mojego gina czy co. 😳🥺
Jasnobrązowe plamienia na początku ciąży mogą występować, póki nie ma krwi jest ok 😊
 
Dziewczyny, rano przy mocnym napięciu się miałam takie jasnobrazowe plamienie. Teraz znowu się pojawiło. Zaczęłam właśnie panikować. Nie wiem co robić, czy dzwonić do mojego gina czy co. 😳🥺
W pierwszej ciąży miałam też na początku ok 7-8 tygodnia brązowe plamienia wszystko było w porządku
 
O wow! Nie było mnie tydzien, a tu ciezko bedzie nadrobic! Bylam ostatni ona usg (5t1d) i cos tam juz widac, ale lekarz kazal wpasc za tydzien. :)
Stwierdzilam dzis ze sprobuje umowic sie na nfz do ginekologa, zeby badania krwi itd robic na nfz. I uwaga.. termin wizyty na 9.09 😂
Oprocz tego bede chodzila do swojego na allianz, ale w szoku jestem jakie sa terminy na nfz 😳
 
reklama
Dziewczyny, rano przy mocnym napięciu się miałam takie jasnobrazowe plamienie. Teraz znowu się pojawiło. Zaczęłam właśnie panikować. Nie wiem co robić, czy dzwonić do mojego gina czy co. 😳🥺
w poprzedniej ciazy mialam plamienie akurat przed wizyta u lekarza i nie potrafila stwierdzic skad to plamienie. Przepisala mi duphaston, a teraz mam juz 2letniego syna :) takze bez stresu, ale poszlabym do lekarza.
 
Do góry