reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A ja od wczoraj nie brałam luteiny, żeby był bardziej wiarygodny wynik i właśnie jestem po badaniu progesteronu i beta hcg. Teraz tylko wytrzymać do 13… A tak to miłe popołudnie się zapowiada, bo idziemy na termy po pracy. Jedyny dylemat to kostium, bo niestety na brzuchu mam kilka siniaków i nie wiem czy ubrać jedno czy dwuczęściowy.
 
A ja od wczoraj nie brałam luteiny, żeby był bardziej wiarygodny wynik i właśnie jestem po badaniu progesteronu i beta hcg. Teraz tylko wytrzymać do 13… A tak to miłe popołudnie się zapowiada, bo idziemy na termy po pracy. Jedyny dylemat to kostium, bo niestety na brzuchu mam kilka siniaków i nie wiem czy ubrać jedno czy dwuczęściowy.
Załóż jedno, dopóki się w niego mieścisz :p
 
Najchętniej żarłabym słone, kiszone albo dobrze doprawione ziołami. Do słodkiego mnie zupełnie nie ciągnie, leżą trzy czekolady na kredensie, a mi nawet przez myśl nie przejdzie, żeby je zjeść. Ciast i ciasteczek na własnych imieninach nie jadłam poza galaretką z owocami :D Stary zaciesza (tak, już teraz), że będziemy mieli syna w takim razie i ochoczo oferuje, że się poświęci i zje te czekolady. Powiedziałam mu o badaniach, które już teraz dadzą odpowiedź, wspomniałam o ich cenie, to już jednak poczeka te parę miesięcy na opinię z USG :p
 
Najchętniej żarłabym słone, kiszone albo dobrze doprawione ziołami. Do słodkiego mnie zupełnie nie ciągnie, leżą trzy czekolady na kredensie, a mi nawet przez myśl nie przejdzie, żeby je zjeść. Ciast i ciasteczek na własnych imieninach nie jadłam poza galaretką z owocami :D Stary zaciesza (tak, już teraz), że będziemy mieli syna w takim razie i ochoczo oferuje, że się poświęci i zje te czekolady. Powiedziałam mu o badaniach, które już teraz dadzą odpowiedź, wspomniałam o ich cenie, to już jednak poczeka te parę miesięcy na opinię z USG :p
Haha a sprawdź sobie jak ci pokazuje kalendarz chiński 🤣 mi przy 1 ciąży się sprawdziła dziewczynka i teraz też mam nadzieję E będzie dziewczynka i kalendarz tak pokazuje 😊🤭

A u was wierzycie w takie i czy wam się sprawdziło ?😀
 
Haha a sprawdź sobie jak ci pokazuje kalendarz chiński 🤣 mi przy 1 ciąży się sprawdziła dziewczynka i teraz też mam nadzieję E będzie dziewczynka i kalendarz tak pokazuje 😊🤭

A u was wierzycie w takie i czy wam się sprawdziło ?😀
Chiński pokazuje dziewczynkę, ale przyznam, że liczę na jego pomyłkę :p Z płcią jest szalona loteria... Kiedyś dla śmiechu z mamą sprawdzałyśmy jej porody (4 dziewczyny) i 3 z nas powinny być chłopcem :D
 
Haha a sprawdź sobie jak ci pokazuje kalendarz chiński 🤣 mi przy 1 ciąży się sprawdziła dziewczynka i teraz też mam nadzieję E będzie dziewczynka i kalendarz tak pokazuje 😊🤭

A u was wierzycie w takie i czy wam się sprawdziło ?😀
Mi się sprawdziło za każdym razem . Mam dwie córki i synka Adasia (*)
teraz wychodzi mi znowu dziewczynka więc zobaczymy 😂 jak będzie wszystko dobrze i okaże się dziewczynka to mąż będzie miał przechlapane 😂
 
U mnie też się sprawdził chiński kalendarz w poprzedniej ciąży.
Teraz to marne szanse, bo właśnie odebrałam wyniki i są nieprawidłowe. Dwa dni temu beta 400, dziś 550. Jeszcze nie wiem co robić. Na pewno odstawiam leki i zastanowię się przez weekend.
 
U mnie też się sprawdził chiński kalendarz w poprzedniej ciąży.
Teraz to marne szanse, bo właśnie odebrałam wyniki i są nieprawidłowe. Dwa dni temu beta 400, dziś 550. Jeszcze nie wiem co robić. Na pewno odstawiam leki i zastanowię się przez weekend.
Masz wizytę umówioną? Może to tylko "rozpęd" ciąży, spróbuj w poniedziałek znowu zrobić betę.
 
reklama
Haha a sprawdź sobie jak ci pokazuje kalendarz chiński 🤣 mi przy 1 ciąży się sprawdziła dziewczynka i teraz też mam nadzieję E będzie dziewczynka i kalendarz tak pokazuje 😊🤭

A u was wierzycie w takie i czy wam się sprawdziło ?😀
Mi chiński kalendarz na chłopca pokazał dziewczynę a na dziewczynkę chłopca więc totalnie ta metoda się u mnie nie sprawdziła 😁
 
Do góry