reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Chciałabym się zdrzemnąć w trakcie pracy, nie powiem, ale szefowie mają talent do chcenia czegoś akurat jak robię coś "nielegalnego" :p Ogórki małosolne też wpitoliłam, całą miskę śniadaniową... Do słodkiego mnie zupełnie nie ciągnie z kolei, ku zasmuceniu męża, który widzi te prezentowe czekoladki nadal nieruszone :D
Nie no, robię to po pracy. 🤣 Choć dziś mam tyyyyle zadań w pracy, że zastanawiam się czy nie odpalić Simsow na kompie starego. 🫠
 
Wizytę udało mi się umówić dopiero na 9 sierpnia. Wkładkę zakładałam początkiem roku
Dobrze, że idziesz, bo zobacz info odnośnie tej wkładki: „Ryzyko zajścia w ciążę jest minimalne, ale jednak istnieje. Jeśli dojdzie do ciąży podczas korzystania z Kyleeny, istnieje zwiększone ryzyko, że będzie to ciąża ektopowa (poza macicą), co stanowi stan nagły i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.”.

Ciąża pozamaciczna jest bardzo niebezpieczna, może spróbuj skontaktować się z tym ginekologiem, który zakładał wkładkę, czy przypadkiem nie powinien przyjąć Ciebie szybciej, a jak tak to kiedy
 
a lekarz cos mówił o możliwości ciąży na wkładce? Może się przesunęła, albo wypadła? Czujesz te sznurki palcami? Miałaś kontrolę po założeniu?
Szok 😶
Mówił że
Dobrze, że idziesz, bo zobacz info odnośnie tej wkładki: „Ryzyko zajścia w ciążę jest minimalne, ale jednak istnieje. Jeśli dojdzie do ciąży podczas korzystania z Kyleeny, istnieje zwiększone ryzyko, że będzie to ciąża ektopowa (poza macicą), co stanowi stan nagły i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.”.

Ciąża pozamaciczna jest bardzo niebezpieczna, może spróbuj skontaktować się z tym ginekologiem, który zakładał wkładkę, czy przypadkiem nie powinien przyjąć Ciebie szybciej, a jak tak to kiedy
Wiem lekarz mówił że żadna metoda nie daje 100 procent:(
 
Hej hej, czy chce mi się spać ? Być może...ale wróciłam z pracy o 14 i już widzę że dzieci wracają do domu 😵‍💫 nie ma spania...
Witam nowe przyszłe mamusie 😊😊
Wiecie co dziś zrobiłam? Wzięłam aviomarin na mdlosci bo musiałam byc przytomna w pracy 😐😐 już nie miałam pomysłu....
 
Hej hej, czy chce mi się spać ? Być może...ale wróciłam z pracy o 14 i już widzę że dzieci wracają do domu 😵‍💫 nie ma spania...
Witam nowe przyszłe mamusie 😊😊
Wiecie co dziś zrobiłam? Wzięłam aviomarin na mdlosci bo musiałam byc przytomna w pracy 😐😐 już nie miałam pomysłu....
Ja dostałam za darmo do Pregny plus, pregna vomi. Spróbowałam jedna wczoraj, ale nie umiem powiedzieć czy działała. Chyba nie lepiej niż guma miętową, ale brałam ja nie na mdłości tylko na uczucie ciężkości.
 
reklama
Hej hej, czy chce mi się spać ? Być może...ale wróciłam z pracy o 14 i już widzę że dzieci wracają do domu 😵‍💫 nie ma spania...
Witam nowe przyszłe mamusie 😊😊
Wiecie co dziś zrobiłam? Wzięłam aviomarin na mdlosci bo musiałam byc przytomna w pracy 😐😐 już nie miałam pomysłu....
Poproś swojego ginekologa o receptę na Xonveę :) trochę droga, ale działa :)
 
Do góry