reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Kreski się odczytuje w ciągu 5 minut od nasikania. Te późniejsze wyniki to (o ile wiem) interakcja substancji, która nie potwierdza ciąży. Jeśli nie masz kresek w tym przedziale czasowym i jesteś w dniu okresu/po terminie, zrób krew dla pewności.
Wiem właśnie jutro lecę na krew. Trochę się naczytałam o tych testach po czasie i byłam ciekawa czy komuś z was tak wyszło i okazało się to ciążą 🙂
 
reklama
Wiecie dziewczyny, że ja jeszcze nie zrobiłam testu? U mnie to myślę jest tylko potwierdzenie, w poniedziałek powinnam dostać, więc już dwa dni spóźnienia, żadnych plamien, które miałam przed @, śluzu dużo, brzuch pobolewa czasem, ale piersi tak średnio. Nawet mężowi jeszcze nie powiedziałam, że się spóźnia, jakoś się boję, kurde tego że 4 te było nieplanowane, ehh boje się sama
Kurde ja bym niebwyrrzumala i od razu zrobiła , żeby wiedzieć a nie myśleć a może tak a może nie ? zrobisz i masz wszystko na czarno biało :)
 
Dziewczyny pomóżcie wczoraj robiłam test pre test 25 mlu i po 10 minutach wyszła druga blada kreska wieczorem powtórzyłam test nord test i po godzinie wyszła znowu blada kreska. Dzisiaj z samego rana zrobiłam pink super czuły i negatywny po paru h chciałam go wyrzucić i widzę druga kreskę ciężko ją uchwycić na zdjęciu ale dodam moze też coś zobaczycie .

Wiem że nie odczytuje się testów po czasie ale zrobiłam już ich trochę i nigdy po czasie nic nie wyszło miałyście takie sytuacje ? Jutro zrobię beta HCG ale jestem ciekawa czy u was było podobnie ?
Mi wyszedł blady test w niedzielę, a we wtorek beta 77,5
 
Pęcherzyk żółtkowy marny, koślawy, dupek i luteina na podtrzymanie, oby się dobrze podtrzymało. No nie był doktor jakiś szczególnie optymistyczny i radośnie nic nie przekazywał. Zobaczymy :)
Niech się bestyjka wżera dobrze! Postaraj się zachować spokój, będziemy trzymać kciuki!
 
reklama
Do góry