reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny pomóżcie wczoraj robiłam test pre test 25 mlu i po 10 minutach wyszła druga blada kreska wieczorem powtórzyłam test nord test i po godzinie wyszła znowu blada kreska. Dzisiaj z samego rana zrobiłam pink super czuły i negatywny po paru h chciałam go wyrzucić i widzę druga kreskę ciężko ją uchwycić na zdjęciu ale dodam moze też coś zobaczycie .

Wiem że nie odczytuje się testów po czasie ale zrobiłam już ich trochę i nigdy po czasie nic nie wyszło miałyście takie sytuacje ? Jutro zrobię beta HCG ale jestem ciekawa czy u was było podobnie ?
Ja miałam w środę tydzień temu bardzo podobnie - bardzo wczesną ciążą u mnie była (beta HCG 25 tego samego dnia).
Też miałam tak że pojawiała się druga kreska po jakimś czasie

Tak to wyglądało
 

Załączniki

  • IMG_8852.jpeg
    IMG_8852.jpeg
    314,8 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_8862.jpeg
    IMG_8862.jpeg
    299,9 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_8871.jpeg
    IMG_8871.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Ale to jest wkładka hormonalna
Nie słyszałam nigdy o przypadku wpadki na tej wkladce
Nigdy nigdzie

Może jednak warto iść do lekarza sprawdzić, czy to ciąża. Najlepiej do tego, który zakładał wkładkę. Kiedy zakładana?
Wizytę udało mi się umówić dopiero na 9 sierpnia. Wkładkę zakładałam początkiem roku
 
Ja miałam w środę tydzień temu bardzo podobnie - bardzo wczesną ciążą u mnie była (beta HCG 25 tego samego dnia).
Też miałam tak że pojawiała się druga kreska po jakimś czasie

Tak to wyglądało
Jutro pójdę na bete będę miała pewność.
Niby się nie odczytuje testów po czasie ale nigdy mi żadna kreska nie wyszła po czasie a trochę testów już zrobiłam i dziwne było dla mnie że aż na 3 testach po godzinie pojawia się kreska widać ją gołym okiem ale ciężko uchwycić na zdjęciu 😏
 
Dziewczyny, przekonałam się w końcu do turbo drzemek (bo zmęczona jestem niesamowicie) i działają na mnie. 😍 Grunt to wstać po tych 15-20 minutach i nie być jak mój chłop ze słaba wolą. 😅🙈 A tak w ogóle to pochłonęłam ogórki małosolne (ślinie się od tygodnia na sam zapach 🤣), przegryzłam czekolada (to akurat normalne u mnie nawet bez ciąży 🙈) i odkryłam, że czytanie poradników o ciąży mnie jakoś relaksuje i uspokaja. 🙃😶🫠
 
Dziewczyny, przekonałam się w końcu do turbo drzemek (bo zmęczona jestem niesamowicie) i działają na mnie. 😍 Grunt to wstać po tych 15-20 minutach i nie być jak mój chłop ze słaba wolą. 😅🙈 A tak w ogóle to pochłonęłam ogórki małosolne (ślinie się od tygodnia na sam zapach 🤣), przegryzłam czekolada (to akurat normalne u mnie nawet bez ciąży 🙈) i odkryłam, że czytanie poradników o ciąży mnie jakoś relaksuje i uspokaja. 🙃😶🫠
Chciałabym się zdrzemnąć w trakcie pracy, nie powiem, ale szefowie mają talent do chcenia czegoś akurat jak robię coś "nielegalnego" :p Ogórki małosolne też wpitoliłam, całą miskę śniadaniową... Do słodkiego mnie zupełnie nie ciągnie z kolei, ku zasmuceniu męża, który widzi te prezentowe czekoladki nadal nieruszone :D
 
Dziewczyny, przekonałam się w końcu do turbo drzemek (bo zmęczona jestem niesamowicie) i działają na mnie. 😍 Grunt to wstać po tych 15-20 minutach i nie być jak mój chłop ze słaba wolą. 😅🙈 A tak w ogóle to pochłonęłam ogórki małosolne (ślinie się od tygodnia na sam zapach 🤣), przegryzłam czekolada (to akurat normalne u mnie nawet bez ciąży 🙈) i odkryłam, że czytanie poradników o ciąży mnie jakoś relaksuje i uspokaja. 🙃😶🫠
Turbo drzemka.... Jak ktoś mnie pyta czy coś chce, to jedna poprawna odpowiedź to spać 🤣
 
Ja miałam opcje być jutro na wizycie u lekarza, ale sobie myślę że poczekam na spokojnie ten tydzień żeby było na spokojnie wszystko widać 🫣 ale szarpie mnie nerw, bo chciałabym już widzieć i słyszeć serduszko 🤣 jestem raczej z tych niecierpliwych więc nie chcę myśleć jak to będzie do marca
Sorry, że wam się tutaj wciskam, ale nie nastawiaj się, że na pierwszej wizycie usłyszysz serduszko. Zobaczyć, jak najbardziej, ale lekarze nie puszczają przed skończonym, bodajże 11 tygodniem ciąży (piszę, żebyś się nie zawiodła).
Trzymam kciuki za was wszystkie🤞🏼🤞🏼🤞🏼
A zawłaszcza za ciebie @wenus018 (myślę, że nie tylko ja z grudniowych 23 podczytuję ze względu na Ciebie😉). Oby się dzieciątko dobrze zagnieździło😘
 
reklama
Do góry