reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

Też miałam ostatnio powiedzieć w święta ale coś mnie tknęło że może jednak nie w 17 stycznia miałam już zabieg ..
Więc my zaczekamy do prenatalnych na pewno jak nie chwilkę dłużej :)
Jestem gruba więc nikt nie zauważy 🙈
A, i nie jesteś gruba, ja też nie 🙈 jesteśmy w zaawansowanej młodej ciąży po prostu 🤣
 
reklama
Oj tak ja też do szczupłych nie należę w 9 miesiącu to chyba z 90 będę ważyć .. ale póki co waga w dół mi leci odkąd się dowiedziałam o ciąży to już 3 kg mniej
 
A, i nie jesteś gruba, ja też nie 🙈 jesteśmy w zaawansowanej młodej ciąży po prostu 🤣
Ja tutaj zacytuję znajomego, który powiedział coś w stylu "w wielu wierzeniach mówi się, że nasze ciało jest świątynią - świątynią, nie kapliczką" :D

A macie tak, że wam się nagle robi na sekundę taki zawrót w głowie albo mroczek mózgu? Siedzę sobie na dupie przed kompem i co jakiś czas mam taki helikopterek.
 
Ja chciałam robić tajemnice, ale potem jak usłyszałam serduszko, to stwierdziłam że wszystkie ręce na pokład! In więcej dobrych myśli i dobrej energii, tym lepiej dla malucha. :) ja właśnie czekam na wizytę, jest stres, ale mam dobre przeczucia.

@Deess. jak u ciebie? :)
wszystko pięknie ! 🙏🏻❤️ jest człowiek , serce bije ❤️ dr założyła mi kartę ciąży i dała skierowanie na badania i też na prenatalne 🥹🙏🏻❤️
 
Ja tutaj zacytuję znajomego, który powiedział coś w stylu "w wielu wierzeniach mówi się, że nasze ciało jest świątynią - świątynią, nie kapliczką" :D

A macie tak, że wam się nagle robi na sekundę taki zawrót w głowie albo mroczek mózgu? Siedzę sobie na dupie przed kompem i co jakiś czas mam taki helikopterek.
Tak, ja często mam zawroty 😅
 
reklama
Do góry