reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

ok.tzn wiadomo, że tak wprost nie może szkodzić, ale zawsze to brać mniej chemii niz wiecej. Podobnie jak nospa-niektórzy zalecają,bo sytuacja tego wymaga, ale jak nie ma konieczności to lepiej jej unikać.
ja na początku brałam nospe bo miałam silne bóle podbrzusza i po transferze miałam zaleconą .
 
reklama
No niestety ibuprofenu nie wolno brać w ciąży, zwłaszcza w I trymestrze. Bierzesz heparynę/acard? Bo z tymi lekami też ibuprofenu nie wolno łączyć. Wzięłaś niewielką dawkę, więc miejmy nadzieję że nie wpłynie ona negatywnie na ciążę aczkolwiek obserwuj się
Nie biorę żadnych innych leków
 
Dziewczyny, też miałam dziś atak migreny poza domem i wzięłam 200mg ibupromu, nie dałam rady bez, a tam gdzie byliśmy nie mieli apapu :( jak bardzo źle zrobiłam :( bez tabletki bym umarła chyba
Ja dziś też wzięłam dzisiaj tabletkę ale apap , teraz znów często się denerwuje i płacze i zaraz mnie głowa boli .. myślę że po jednej dawce nic nie będzie
 
Dziewczyny, a co robimy z tą grupa prywatną? Myślę, że wszystkie co rodzą w marcu, już się o tym dowiedziały. 😅 Czy zazwyczaj dajemy jeszcze np. miesiąc babeczkom, które dopiero trafią na forum?
 
Dziewczyny , a jak u was z seksem ? Ja wam powiem że bardzo chce ale jakoś podczas tego wszystkiego nie umiem do końca się zrelaksować . Czuję się spięta przez to , że w głowie jest myśl , że może coś się wydarzyć . Fakt , że nawet nie plamię po stosunku, ale jakoś tak te dziwne myśli przechodzą przez głowę … że jednak do 12 tygodnia jeszcze chwilka . Ogólnie to czas pędzi dla mnie jak szalony . Szczególnie po powrocie do pracy po urlopie . Już 10+3 wg USG a 11+0 wg OM . Jeszcze chwila i skończy się pierwszy trymestr .
U mnie falami. Albo żadnego zainteresowania, albo tak silne, że finiszuję od samego dotknięcia 😅
 
reklama
Do góry