reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
@Olinek92 trzymam kciuki! Pomyślałam o melisie, ale potem wygooglowałam, że zalecają raczej raz na jakiś czas.
@kaska1 @Kitsune ogarniacie jaka jest "procedura"?

A odnośnie seksu - u mnie libido jak zwykle, albo nawet większe.
Najzabawniejsze jest to, że drugą noc pod rząd mam sny erotyczne. 😂
 
W ogóle dziewczyny czy Wy się orientuje się czy cokolwiek można wsiąść na uspokojenie w ciąży ? Co jest bezpieczne ? Oczywiście zapytam dzisiaj ginekolog moja o to . Nie wiem czy to dobrze jest jak ja się tak stresuje całymi dniami co powoduje że nie bardzo mogę jeść i spadam na wadze . Z jednej strony to dobrze bo może nie będzie zbędnych kilogramów :D a z drugiej no trochę jednak się martwię
Można ale co konkretnie to nie wiem
Najzabawniejsze jest to, że drugą noc pod rząd mam sny erotyczne. 😂
Mi się dziś śniło, że miałam romans z O.S.T.Rem z pełną wiedzą i świadomością Męża🤣 później zabijalam kurczaki żeby przeżyć w świecie postapo😅
 
Melisa słabo działa ,niestety napilam się raz i nic :( jak na internecie czytałam że są jakieś tabletki które można w ciąży na uspokojenie ale chciałam dopytać czy któraś z Was kiedyś brała cokolwiek .

Wiecie co chciałbym już żeby było po porodzie ,gdzieś ta ciaza mnie strasznie męczy a to dopiero u mnie 11 tydzień idzie ,gdzie tam do 40
 
Można ale co konkretnie to nie wiem

Mi się dziś śniło, że miałam romans z O.S.T.Rem z pełną wiedzą i świadomością Męża🤣 później zabijalam kurczaki żeby przeżyć w świecie postapo😅
Ja to dziś miałam jakiś glupi sen . Szlam droga była rzeczka i w tej rzeczce leżał człowiek podeszłam i był trup . Pamiętam że dzwonilam na policję oni przyjechali i okazało się że żył 🤦🙂😂
 
Hej dziewczyny ! Jestem w 7 tyg ciazy i pojawila sie u mnie bezsennosc. Potrafie cala noc obracac sie z boku na bok i nie umiem usnac , w ciagu dnia nie spie tak samo jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie.. czy ktoras z was tak miala ? Czy to przejdzie ?
Hej :) może aż takiego hardcoru to nie mam, ale wybudzany się ze dwa razy w nocy i ciężko mi później zasnąć, budzę się wyspana ok. 4.30, i próbuje jeszcze dosypiac bo wiem że w pracy będzie dramat. No ten komfort snu spadł drastycznie od ok. 7 tygodnia u mnie. Pogadaj z lekarzem czy można temu w jakiś sposób zaradzić, może potrzebujesz zwolnienia na chwilkę, albo jeśli nie pracujesz to może coś lekarz może przepisać?
 
@Olinek92 trzymam kciuki! Pomyślałam o melisie, ale potem wygooglowałam, że zalecają raczej raz na jakiś czas.
@kaska1 @Kitsune ogarniacie jaka jest "procedura"?

A odnośnie seksu - u mnie libido jak zwykle, albo nawet większe.
Najzabawniejsze jest to, że drugą noc pod rząd mam sny erotyczne. 😂
Kurcze dokładnie nie wiem, ale z tego co tu kiedyś autorka pisała to trzeba wysłać do aniaslu prośbę o założenie wątku, a w niej nicki osób które mają być zaproszone i bodajże dwie osoby jako moderatorów. Wiem, że lista już tu była zbierana ale czy poszło to dalej to niewiadomo, bo autorka milczy 🙆‍♀️🙆‍♀️
 
reklama
Do góry