reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny, a co robimy z tą grupa prywatną? Myślę, że wszystkie co rodzą w marcu, już się o tym dowiedziały. 😅 Czy zazwyczaj dajemy jeszcze np. miesiąc babeczkom, które dopiero trafią na forum?
Ja myślę że można założyć prywatną, powoli prenatalne będą się u nas zaczynać i myślę że każda chciałaby się pochwalić zdjęciem z badania ☺️ Jak ktoś dojdzie to zawsze można dodać 🙂

Że względu na to, że autorka się nie odzywa od jakiegoś czasu, któraś z nas musiałaby napisać do Ani
 
reklama
Ja myślę że można założyć prywatną, powoli prenatalne będą się u nas zaczynać i myślę że każda chciałaby się pochwalić zdjęciem z badania ☺️ Jak ktoś dojdzie to zawsze można dodać 🙂

Że względu na to, że autorka się nie odzywa od jakiegoś czasu, któraś z nas musiałaby napisać do Ani
Ja też myślę, że nie ma na co czekać, a dziewczyny, które dojdą później, zawsze można przecież dodać.
 
Powodzenia! 🙂

Mnie dzisiaj takie nerwy dopadły z tych stresów ciążowych, że nawrzeszczałam na męża,że ma wszystko w dupie i nic go nie interesuje i tylko ja się martwię :/
Ten stres i nerwy są dla mnie nie do ogarnięcia .. mam nadzieję ,że moja ginekolog coś na to poradzić żeby choć trochę złagodzić objawy tego leku bo zwariuje . Nienawidzę tego uczucia który mnie paraliżuje i ciężko mi funkcjonować ! Najgorsze że nic się złego nie dzieje i ja to wiem ale organizmy wytwarza jakieś leki nie wiem po co :D jakby mi to było teraz potrzebne :D
 
W ogóle dziewczyny czy Wy się orientuje się czy cokolwiek można wsiąść na uspokojenie w ciąży ? Co jest bezpieczne ? Oczywiście zapytam dzisiaj ginekolog moja o to . Nie wiem czy to dobrze jest jak ja się tak stresuje całymi dniami co powoduje że nie bardzo mogę jeść i spadam na wadze . Z jednej strony to dobrze bo może nie będzie zbędnych kilogramów :D a z drugiej no trochę jednak się martwię
 
Ten stres i nerwy są dla mnie nie do ogarnięcia .. mam nadzieję ,że moja ginekolog coś na to poradzić żeby choć trochę złagodzić objawy tego leku bo zwariuje . Nienawidzę tego uczucia który mnie paraliżuje i ciężko mi funkcjonować ! Najgorsze że nic się złego nie dzieje i ja to wiem ale organizmy wytwarza jakieś leki nie wiem po co :D jakby mi to było teraz potrzebne :D
Dokładnie tak samo się czuję :(
 
Hej dziewczyny ! Jestem w 7 tyg ciazy i pojawila sie u mnie bezsennosc. Potrafie cala noc obracac sie z boku na bok i nie umiem usnac , w ciagu dnia nie spie tak samo jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie.. czy ktoras z was tak miala ? Czy to przejdzie ?
 
reklama
Do góry