reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja już jestem w domu po wszystkim i oficjalnie się żegnam. Pobyt w szpitalu bardzo przyjemny szkoda że w takich okolicznościach. Dostałam osobna sale ( izolatkę) z toaletą. Był psycholog co chwilę pielęgniarki przychodziły i się troszczyły także nie było źle ale niestety musiałam mieć zabieg dziś i po dwóch godzinach od niego wyszłam. Maluch stęskniony bo to pierwsza noc bez cyca i mamy. Życzę wszystkim abyście już w komplecie dotrwały do marca 2025 będę trzymać za was kciuki
Ściskam mocno... Dobrze, że chociaż sama wizyta nie była nieprzyjemna, choć wiem, że to i tak niczego nie zmienia. Dbaj o siebie <3
 
Jak tam dziewczyny się czujecie ?:) u mnie nadal poranki tragiczne :( nie ma dnia żebym po prostu nie płakała .. kiedy to się skończy
ja dziś zaczęłam 7 tydzień , bóle podbrzusza przeszły , piersi nie bolą już tak mocno mam wrażenie że nawet przestają 🙈😂 mdłości mam wieczorem 🤢 najgorzej … no i drzemka popołudniu musi być .
We wtorek mam wizytę , zobaczę się z kropkiem ❤️
 
Jak tam dziewczyny się czujecie ?:) u mnie nadal poranki tragiczne :( nie ma dnia żebym po prostu nie płakała .. kiedy to się skończy
U mnie zupełnie odwrotnie - rano jest perfekcja, jakby mi "nic nie było", ale punkt 15.00 i zaczyna się taki zjazd energetyczny, że jak tylko wyłączę kompa o 17.00 musi być drzemka :D Tylko w dzień półfinału nie drzemałam, bo było za dużo emocji, hyhy. I cały czas mi ciepławo przez ten wzrost temperatury w ciąży.
 
Ja się dobrze czuję , mdłości nie mam , plamienia ustały :) piersi już nie bolą , we wtorek wizyta mam nadzieję że będzie tym razem dobrze , według USG to pewnie już 9 tydzień zaczynam …wieczorem jak się kładę to zawsze gdzieś brzuch pobolewa ale nie tak mocno
 
Ja się dobrze czuję , mdłości nie mam , plamienia ustały :) piersi już nie bolą , we wtorek wizyta mam nadzieję że będzie tym razem dobrze , według USG to pewnie już 9 tydzień zaczynam …wieczorem jak się kładę to zawsze gdzieś brzuch pobolewa ale nie tak mocno
to jesteśmy razem też mam we wtorek :) może założy mi kartę ciąży ;)
 
U mnie zupełnie odwrotnie - rano jest perfekcja, jakby mi "nic nie było", ale punkt 15.00 i zaczyna się taki zjazd energetyczny, że jak tylko wyłączę kompa o 17.00 musi być drzemka :D Tylko w dzień półfinału nie drzemałam, bo było za dużo emocji, hyhy. I cały czas mi ciepławo przez ten wzrost temperatury w ciąży.
A mnie jest bardzo często zimno właśnie .. nie wiem czemu
 
reklama
Do góry