reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
Ja totalnie mam neutralny stosunek do tego i pasuje mi każda opcja, choć serce jednak mocno podpowiada, że będzie syn 👶🏻 kalendarz chiński też tak mówi
 
reklama
Ja jestem team synek, bo w sumie uważam, że mężczyźni mają łatwiej w życiu 🙈 A stary już wymyśla jak będzie z nim jeździł na ryby. Obawiam się, że jak usłyszę o dziewczynce, to będę tak załamana, że będę musiała o tym porozmawiać z terapeutka, żeby od urodzenia nie obarczać jej swoim problem 🤦


Właśnie tak się zastanawiam, wiem że to może być ryzykowne, ale planuje kupić większość ubranek używaną i działać na zasadzie łapania okazji na vinted - więc nie czekać do połówkowych, tylko już na początku 2 trymestru polować na fajne okazję. Raz, że się lepiej rozłoży finansowo (my ze starym z tych, którzy w Excelu planują ile $ miesięcznie idzie na cel wyprawka), ale właśnie płeć - i tak myślę o kupowaniu ubranek neutralnie kolorystycznie. W sumie to chętnie już bum kupowała, jak widzę fajna cenę (9 tydzień 🤦🤦🤦), ale powstrzymuje mnie myśl, że mi to pecha przyniesie. Albo to kwestia tego, że to 1 dziecko i ja bym chciała wszystko już. 🤦

Właśnie, zapomniałam o trenerze! To w takim razie też kibicowałam Niemcom. 😅
I zawsze lepiej dogadywałam się z kuzynami i chłopakami w szkole. 😅

Nie wyobrażam sobie tego. Wiedząc szybciej, mozna coś już działać. Znam gościa, który zaraz po urodzeniu miał operacje wady serca, bo inaczej by nie przeżył.
U Ciebie też widzę mąż wędkarz 😂
 
Ale żeby potwierdzić ciążę nie musi być ten lekarz , mogłaś wcześniej się do innego umówić żeby ci ciążę potwierdzić . Zwłaszcza że mówiła że chcesz usunąć dziecko , w takim
Sytuacjach to od razu się leci do lekarza … usuniesz już taki duży płód !? To nie jest od Zara … to ja już chyba miałam 4-5 usg
Potwierdzić mogę u każdego. Ale dobrze by było i tego który mi te wkładkę zakładał. Jestem 6+5
 
Ja po tych przejściach co miałam to mi to obojętnie kto tam siedzi. Jak będzie dziewczynka to mam rzeczy po córkach a jak synek to czekają nas zakupy 😊
Mi się chiński sprawdzić w każdej ciąży . Teraz wychodzi dziewczynka więc zobaczymy 🤷😊 co prawda chciałabym chyba synka bo poprzednia co był to synek i wtedy czułabym że do mnie "wrócił " ale jak będzie córka to będę kochać tak samo 😊
Prenatalne robiłam poprzednio ( 35mialam) to i tym razem myślę że też zrobię tym bardziej że są teraz darmowe dla wszystkich 😊
 
Potwierdzić mogę u każdego. Ale dobrze by było i tego który mi te wkładkę zakładał. Jestem 6+5
Przyznam szczerze, że totalnie Cie nie rozumiem.
Bo jakbym była w ciąży, w której nie chce być i która potencjalnie jest w ogóle niemożliwa, to byłabym u ginekologa tego samego dnia co otrzymałam wynik bety. 🙈 U jakiegokolwiek, a nie czekała.
 
Ja po tych przejściach co miałam to mi to obojętnie kto tam siedzi. Jak będzie dziewczynka to mam rzeczy po córkach a jak synek to czekają nas zakupy 😊
Mi się chiński sprawdzić w każdej ciąży . Teraz wychodzi dziewczynka więc zobaczymy 🤷😊 co prawda chciałabym chyba synka bo poprzednia co był to synek i wtedy czułabym że do mnie "wrócił " ale jak będzie córka to będę kochać tak samo 😊
Prenatalne robiłam poprzednio ( 35mialam) to i tym razem myślę że też zrobię tym bardziej że są teraz darmowe dla wszystkich 😊
Ja tak samo mam dużo ubrań i rzeczy wyprawkowych po córce bo wszystko różowe itp :p a gdyby był syn to musiała bym wszystko on nowa kupować :p
 
reklama
A wolę być u tego kto mi zakładał wkładkę bo ja teraz musi wyciągnąć .
Mam wrażenie, że nie rozumiesz, że czekając ryzykujesz zdrowie, a nawet i życie. Jeśli jesteś w ciąży pozamacicznej (co jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę Twoją metodę antykoncepcji) może dojść do pęknięcia jajowodu i krwotoku, co już Ci dziewczyny nie raz pisały. Więc jak dla mnie to jesteś skrajnie nieodpowiedzialna :(
 
Do góry