reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Hej dziewczyny :) Gratulacje dla wszystkich przyszłych Mam!
Ja też zobaczyłam niedawno swoje dwie kreski. Teraz idzie już 6+2 , byłam na USG i było widać zarodek z migającym serduszkiem :)

Czy któraś z Was może orientowała się w sprawie badań prenatalnych? W którym tygodniu się je robi? Wiem że czasem są problemy z miejscami i lepiej je zarezerwować wcześniej.
 
Rozumiem. Wiem jak to jest. Teraz u mnie jest troszkę inaczej, bo mimo że się nie zabezpieczaliśmy to totalnie nie spodziewałam się teraz ciazy. (Rok beż zabezpieczenia i nic) myślałam że to jeszcze potrwa ,albo że już nie dane jest nam mieć jeszcze jedno dziecko. (Mamy już trojeczke) Ale kurcze naprawdę zaczęłam się cieszyć. Ale też mam obawy, przezylam dwa poronienia i dwie ciążę biochemiczne. Także gdzieś tam z tyłu głowy obawy są, mimo że to zdarzyło się kilka lat temu.
u mnie to czwarte jest nieplanowane i narazie mąż nie płacze ale się nie cieszy ja zresztą też, myślę, że po pierwszej wizycie jeśli będzie dzidzia z serduszkiem może dojdzie to bardziej
 
u mnie to czwarte jest nieplanowane i narazie mąż nie płacze ale się nie cieszy ja zresztą też, myślę, że po pierwszej wizycie jeśli będzie dzidzia z serduszkiem może dojdzie to bardziej
Mój mąż chciał , bardziej może niż ja. Niespodziewalam się teraz bo nie wychodziło od roku, a z ostatnim dzieckiem też jakoś po roku wyszło. ( wciągu roku 2 ciążę biochemiczne i 1 poronienie. ) wizytę mam dopiero 14 sierpnia.
 
Hej hej , jak samopoczucie ? Czy was też tak boli podbrzusze ? W sensie nie jest to jakiś mega ostry ból natomiast czuć taki dyskomfort i skurcze 🤔 u mnie sam to początek.
 
Hej dziewczyny :) Gratulacje dla wszystkich przyszłych Mam!
Ja też zobaczyłam niedawno swoje dwie kreski. Teraz idzie już 6+2 , byłam na USG i było widać zarodek z migającym serduszkiem :)

Czy któraś z Was może orientowała się w sprawie badań prenatalnych? W którym tygodniu się je robi? Wiem że czasem są problemy z miejscami i lepiej je zarezerwować wcześniej.
Witaj 😉
Badania prenatalne robi się między 11 tyg a 13, dokładnie do 13+6.
 
reklama
Hej hej , jak samopoczucie ? Czy was też tak boli podbrzusze ? W sensie nie jest to jakiś mega ostry ból natomiast czuć taki dyskomfort i skurcze 🤔 u mnie sam to początek.
Samopoczucie to lepiej nie mówić...mam teraz dwoje dzieci tydzień czasu bo zlobek jest zamknięty, a ja nie mam sił ręką ruszyć, coś robię i co chwilę siadam i to okropne ssanie 🙄
Natomiast nie mam żadnych boli brzucha a już skurczy tym bardziej, mam czasem coś takiego, że jak wstanę szybciej to tak mnie zakluje w podbrzuszu.
 
Do góry