reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Aż się boję że coś gorszego.😔na chwilę obecną czysto, ale się przestarszylam. U mnie jeszcze wcześnie, dwa dni po terminie miesiączki. 🙈
My wspólnie z mężem uznaliśmy, że celibat do wizyty, bo właśnie też miałabym za każdym razem obawy czy wszytsko ok gdyby tylko miała się pojawić choć jedna kropka 🫣 Absurdalne, ale jak się długo czeka za tym wymarzonym dzieckiem to trochę tak jest, że lepiej dmuchać na zimne 🙏
 
My wspólnie z mężem uznaliśmy, że celibat do wizyty, bo właśnie też miałabym za każdym razem obawy czy wszytsko ok gdyby tylko miała się pojawić choć jedna kropka 🫣 Absurdalne, ale jak się długo czeka za tym wymarzonym dzieckiem to trochę tak jest, że lepiej dmuchać na zimne 🙏
Rozumiem. Wiem jak to jest. Teraz u mnie jest troszkę inaczej, bo mimo że się nie zabezpieczaliśmy to totalnie nie spodziewałam się teraz ciazy. (Rok beż zabezpieczenia i nic) myślałam że to jeszcze potrwa ,albo że już nie dane jest nam mieć jeszcze jedno dziecko. (Mamy już trojeczke) Ale kurcze naprawdę zaczęłam się cieszyć. Ale też mam obawy, przezylam dwa poronienia i dwie ciążę biochemiczne. Także gdzieś tam z tyłu głowy obawy są, mimo że to zdarzyło się kilka lat temu.
 
Rozumiem. Wiem jak to jest. Teraz u mnie jest troszkę inaczej, bo mimo że się nie zabezpieczaliśmy to totalnie nie spodziewałam się teraz ciazy. (Rok beż zabezpieczenia i nic) myślałam że to jeszcze potrwa ,albo że już nie dane jest nam mieć jeszcze jedno dziecko. (Mamy już trojeczke) Ale kurcze naprawdę zaczęłam się cieszyć. Ale też mam obawy, przezylam dwa poronienia i dwie ciążę biochemiczne. Także gdzieś tam z tyłu głowy obawy są, mimo że to zdarzyło się kilka lat temu.
Trzeba wierzyć 🤍 po to jest ta grupa żebyśmy mogły nawzajem się wspierać
 
Będzie dobrze dziewczyny , trzeba przyciągać dobre rzeczy nie negatywne !! ❤️
Wiem że czasem nie jest to proste ale tak lepiej się żyje ❤️❤️❤️

Ja dziś idę na betę po 48 h ❤️
Do wizyty jeszcze tydzień i 3 dni to chociaż będę betę robić jak szalona !! Haha ❤️
 
Będzie dobrze dziewczyny , trzeba przyciągać dobre rzeczy nie negatywne !! ❤️
Wiem że czasem nie jest to proste ale tak lepiej się żyje ❤️❤️❤️

Ja dziś idę na betę po 48 h ❤️
Do wizyty jeszcze tydzień i 3 dni to chociaż będę betę robić jak szalona !! Haha ❤️
To czekamy na wyniki 🥰 moja zaczynała od 77, 246 i wczoraj 7tysięcy. I masz rację, będzie dobrze !!!
 
My wspólnie z mężem uznaliśmy, że celibat do wizyty, bo właśnie też miałabym za każdym razem obawy czy wszytsko ok gdyby tylko miała się pojawić choć jedna kropka 🫣 Absurdalne, ale jak się długo czeka za tym wymarzonym dzieckiem to trochę tak jest, że lepiej dmuchać na zimne 🙏
Nie absurdalne :) staliście się długo, pewnie swoje przeżyliście w związku z tym, więc teraz chcecie na ostatniej prostej zrobić wszystko żeby się udało i żeby przez głupotę się coś nie stało - zupełnie normalne :) a sam celibat też nie jest jakoś bez sensu, nam np lekarz zabronił na jakiś czas, więc... Łącze się w celibacie 🤣
 
My wspólnie z mężem uznaliśmy, że celibat do wizyty, bo właśnie też miałabym za każdym razem obawy czy wszytsko ok gdyby tylko miała się pojawić choć jedna kropka 🫣 Absurdalne, ale jak się długo czeka za tym wymarzonym dzieckiem to trochę tak jest, że lepiej dmuchać na zimne 🙏
ja mam tak samo, do wizyty nic :) bo ja panikara jestem 🙈😂
 
Kurczę a ja żadnej bety nie robiłam 😊 co ma być to będzie nie chce się nakręcać , lekarz pow że teraz musi być dobrze i jest dobrej myśli po ost usg :) wizyta za tydzień we wtorek ale do póki nie przekroczę 10 tyg nie chce się nastawiać ale też negatywnie myśleć 🧐

Według om 11 marzec miałam termin ale na usg 5 dni starsza więc pewnie okolice 6 marca , fajnie że na pocz miesiaca bo ost rodziłam 24 listopada to pamiętam że ju każda na forum urodziła a ja czekałam do końca 😀
 
reklama
Nie absurdalne :) staliście się długo, pewnie swoje przeżyliście w związku z tym, więc teraz chcecie na ostatniej prostej zrobić wszystko żeby się udało i żeby przez głupotę się coś nie stało - zupełnie normalne :) a sam celibat też nie jest jakoś bez sensu, nam np lekarz zabronił na jakiś czas, więc... Łącze się w celibacie 🤣
Muszę tu nadać temat mojemu mężowi bo momentami tak się biedak nad soba użala, a tu jednak miałby grupę wsparcia w postaci niezaspokojonych tatuśków 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry