reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny ja się wczoraj umówiłam na NFZ na 30.07. - da się , tylko trzeba pogadać z położna i powiedzieć jaka jest sytuacja ze jestes w ciąży i potrzebujesz pilna wizytę - one muszą znaleźć miejsce. (Przynajmniej tu w trojmiescie tak jest)
 
reklama
Czasem mam taką myśl, żeby zadzwonić do szpitala i umówić się w przychodni na NFZ, ale jak podajesz taka datę to 🤦
Mnie umówili w poradni szpitalnej na wizytę w ciągu 7 dni. Dostałam datę, godzinę (wizyta odbyła się punktualnie), lekarka poświęciła mi 40 minut, zrobiła usg, pobrała cytologię, wymaz z szyjki żeby wykluczyć infekcję, dostałam skierowania na usg tarczycy i piersi, do poradni żywieniowej oraz na badania prenatalne plus całą masę z krwi wraz z krzywą (miałam cukrzycę w poprzedniej ciąży). Nie wszędzie na NFZ jest źle:)
 
Mnie umówili w poradni szpitalnej na wizytę w ciągu 7 dni. Dostałam datę, godzinę (wizyta odbyła się punktualnie), lekarka poświęciła mi 40 minut, zrobiła usg, pobrała cytologię, wymaz z szyjki żeby wykluczyć infekcję, dostałam skierowania na usg tarczycy i piersi, do poradni żywieniowej oraz na badania prenatalne plus całą masę z krwi wraz z krzywą (miałam cukrzycę w poprzedniej ciąży). Nie wszędzie na NFZ jest źle:)
ooo! Ja na madalinskiego w warszawie dostalam taki termin… :( moze musze jeszcze poszukac, ale tez chce isc do kogos kto ma dobre opinie
 
reklama
Zrób betę w poniedziałek, nie odstawiaj luteiny, w poniedziałek zobaczymy!♥️✊🏻może jest leniuchem i się rozpędzi, na forum różne rzeczy widziałam, nie trać nadziei!
 
Do góry