reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Byłam u lekarza, mówił, że jest pęcherzyk, zarodek i jak dobrze usłyszałam to serce też (jeśli to nie jest za wcześnie, mógłam źle zrozumieć, bo lekarz nie był zbyt rozmowny i mówił cicho, a ja jestem przygłuchawa 🤦). Dostałam duphaston i zalecenie, że jak coś to jechać do szpitala.
Dziewczyny biorące duphaston - macie od niego jakieś skutki uboczne?
 
Bo myślę i sama nie wiem co zrobić... Wtedy musiałabym chodzić co dwa tygodnie do gina... Bo raz do jednego by był termin , a za chwilę do drugiego.... I każdy by badał, każdy robił USG.... Nie wiem czy to by było tez takie dobre chodzenie co dwa tygodnie przez całą ciążę.... Doradzcie coś...🤔
 
Bo myślę i sama nie wiem co zrobić... Wtedy musiałabym chodzić co dwa tygodnie do gina... Bo raz do jednego by był termin , a za chwilę do drugiego.... I każdy by badał, każdy robił USG.... Nie wiem czy to by było tez takie dobre chodzenie co dwa tygodnie przez całą ciążę.... Doradzcie coś...🤔
Ja planuje chodzić podwójnie (prywatnie w klinice i medicover) tylko przez 1 trymestr. Potem już tylko medi.
 
Chyba już było takie pytanie wcześniej ale Spytam jeszcze raz. Czy któraś z was będzie chodzić do gina prywatnie i na NFZ żeby wyciągnąć darmowe skierowanie na badania ?
Ja mam w planach do gin z kliniki( nie w klinice tylko przyjmuje sama prywatnie) i może w medi bo mam pakiet i bym miała badania z darmo 😀ale zobaczymy
 
Byłam u lekarza, mówił, że jest pęcherzyk, zarodek i jak dobrze usłyszałam to serce też (jeśli to nie jest za wcześnie, mógłam źle zrozumieć, bo lekarz nie był zbyt rozmowny i mówił cicho, a ja jestem przygłuchawa 🤦). Dostałam duphaston i zalecenie, że jak coś to jechać do szpitala.
Dziewczyny biorące duphaston - macie od niego jakieś skutki uboczne?
Biore duphaston i luteine, co prawda od kilku dni, po dwie tabletki obydwu dziennie - nie mam gorszych odczuć niż te co mam ciążowe, no może cera mi się nieco pogorszyła, jakieś takie syfki bolące wyłażą, ale to nie jest jakiś wysyp nastoletni.
 
reklama
Bo myślę i sama nie wiem co zrobić... Wtedy musiałabym chodzić co dwa tygodnie do gina... Bo raz do jednego by był termin , a za chwilę do drugiego.... I każdy by badał, każdy robił USG.... Nie wiem czy to by było tez takie dobre chodzenie co dwa tygodnie przez całą ciążę.... Doradzcie coś...🤔
ja planuje na luxmed prowadzic
 
Do góry