reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Boże jestem zalamana[emoji30] właśnie dostałam informację że w szpitalu w którym mam rodzic również wprowadzono zakaz odwiedzin i porodów rodzinnych do odwołania. Tak byliśmy nastawieni na to, a jak poród się zakończy cesarka to kto go będzie kangurowal[emoji30] wiem że kobiety kiedyś rodziły i do tej pory nieraz rodzą same ale poprostu tak mi to zburzylo cały plan i wyobrażenie o wspólnym porodzie że ja nie wiem jak ja dam radę
Ja przez ten zakaz odwiedzin chyba wyjade za miasto w końcu rodzić ;/ ale czy wszędzie nie wprowadzą zakazu tego się obawiam.
 
reklama
@Martynka90 wydaje mi się że ten zakaz może zacząć być wprowadzany w innych szpitalach również. Jakieś szaleństwo z tym koronawirusem, rozumiem zakaz odwiedzin ale poród rodzinny już mogliby sobie darować. Zastanawiam się co jeszcze mi się przytrafi, liczę tylko po cichu ze zakaz sciagna zanim urodze ale pewnie nie :(
 
Też miałam taką nadzieję, ale lekarz mi powiedział, że nie ma o czym marzyć, bo to dopiero początek tych rygorów 😣 No ja właśnie będę miała CC 25 marca jak dotrwam a może wcześniej, chociaż mam nadzieję, że nie bo już tak wykombinowalysmy z koleżanką, że nasz gin przyjmie ją do szpitala na zabieg dzień wcześniej czyli 25 to się mną zajmie, bo sobie nie wyobrażam, że mała będzie sama przez ponad godzinę, zanim mi wszystko usuną i pozaszywaja. A już sobie to wyobrażam, bo po 2 cesarce mam szew prawie od biodra do biodra, bo stażyście jakoś tak nożyce poleciały...
 
Często chodzisz na KTG? Czy te kilka cm rozwarcia jest w jakiś sposób odczuwalne?
Ból mam często w pochwie ale to kwestia Małej że się pcha, plus ma swoją wagę w 38+4 waga jej wynosiła 3700... Ktg miałam robione ostatnio w 35tc, jestem w Norwegii tu nie robią, miałam tylko wtedy z tego powodu że podejrzenie wycieku wód, w 38+4 miałam usg przepływy były ok, detektorem mnie położna sprawdza mala dzidiaj puls miała dobry woec nie mam co się martwić... Jeżeli nie urodze do poniedziałku mam się zgłosić do szpitala
 
Hehe a co to będzie jak już się urodzą... Temperamenty swoje już pokazują
Dokładnie tak jest, moja pierwsza córka była ruchliwa w brzuszku i jest do dzisiaj szalona a nie spała mi w dzień odkąd skończyła 6 miesięcy, i wieczorem do 23 dawała czadu. Druga była spokojna w brzuszku i tak jest do dzisiaj, śpioch na potęgę. A teraz trzecia zapowiada się na powtórkę z pierwszej 😃
 
Mój czasami tak daje popalić jakby chciał wywiercic mi dziurę w brzuchu, mówię mu wtedy żeby dał mamie odpocząć bo to boli ale nie słucha ;)najgorzej jest usiądę albo się położę to wtedy jest dyskoteka. Ciekawe czy to się przełoży na jego temperament później...
 
reklama
Dziewczyny, dużo się dzieje.
Poród dla mnie ból straszny, ale prawda stara jak świat- zapomina się 🤪
Nasza kruszynka jest taka malutka pomimo urodzenia a terminie, że dzisiaj w drugiej dobie nie wyszłyśmy do domu bo mała za dużo traci na wadze. Ma tak małą buzialkę, ze nie umie jej w ogóle otwierać , chwycić piersi a i z butelką nie lepiej... dzisiaj wyryczalam morze łez. Nawał jak cholera a moja Misia nie je. Jak jutro nas nie wypiszą to czeka mnie psychiatria chyba :(
Urodziła się 2600
Dziś ważyła 2410
Walczę o każda jej wypita kroplę.
Często o Was myśle jak się czujecie i trzymacie, ale tyle się dzieje.
Dacie rade, buziaki ❤️
 
Do góry