reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny my już po [emoji3590]
dziewczynka, 48cm 2600g 10 punktów
O kurczę to szybko, jeszcze nad ranem pytałaś o te dziwne różne skurcze:) super cieszę się za każdym razem jak któraś napisze że urodzila:)
Jak to Wkoncu się u Ciebie rozwinęło? Skurcze się zrobiły regularne czy jak? Sama nie wiem i też się boję że nie będę umiała ich rozpoznać [emoji86]
 
Ja też się boję, ani liczyć nie umiem tych skur zy ani chyba nawet dalej nie rozrozniam macicy od jelit :/ Tobie już przynajmniej czop odszedł, a ja się boję że nawet to przegapie. Trzymam kciuki za szybkie i łatwe rozwiązanie😘
Dziewczyny, będziecie wiedziały... Nic się nie martwcie.
Tez tak miałam... Bolał mnie brzuch, miałam wymioty i biegunkę (myślałam że rota). Później bolał mnie brzuch jakby cyklicznie.... Ból i odpuszczenie bólu.... Zapisałam to, ale to było jakieś dziwaczne ....żadnej reguły nie było.... Więc zupełnie nie wiedziałam o co chodzi. Jak zaczęły się te właściwe to już wiedziałam, że to na pewno to
 
Dziewczyny, będziecie wiedziały... Nic się nie martwcie.
Tez tak miałam... Bolał mnie brzuch, miałam wymioty i biegunkę (myślałam że rota). Później bolał mnie brzuch jakby cyklicznie.... Ból i odpuszczenie bólu.... Zapisałam to, ale to było jakieś dziwaczne ....żadnej reguły nie było.... Więc zupełnie nie wiedziałam o co chodzi. Jak zaczęły się te właściwe to już wiedziałam, że to na pewno to
A ile przed miałas ta biegunkę? Mam nadzieję że te moje dolegliwości zoladkowe to nie jest jakaś oznaka zbliżającego się porodu bo mały mógłby jeszcze te 2 tygodnie posiedzieć
 
Dziewczyny, będziecie wiedziały... Nic się nie martwcie.
Tez tak miałam... Bolał mnie brzuch, miałam wymioty i biegunkę (myślałam że rota). Później bolał mnie brzuch jakby cyklicznie.... Ból i odpuszczenie bólu.... Zapisałam to, ale to było jakieś dziwaczne ....żadnej reguły nie było.... Więc zupełnie nie wiedziałam o co chodzi. Jak zaczęły się te właściwe to już wiedziałam, że to na pewno to
Mam nadzieję, że tak będzie i zdążymy do szpitala ;)
 
reklama
Do góry