reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Ja musialam powiedziec wczesniej ze chce jal mialm 5 cm rozwarcia a przyszedl jak mialam juz wiecej .
Spokojnie :).poród nie jest taki straszny, jeśli odszedł czop.zabarwiony krwia to pewnie niedlugo sie zacznie :) jak będziesz na porodowce powiedz ze chcesz znieczulenie o ile chcesz :)
Werka gratulacje! Jak ja zazdroszczę, że masz już dzidzie na zewnątrz. Niech się zdrowo chowa 😍👶
 
reklama
Dziewczyny, a ja właśnie wróciłam z KTG, cisza i spokój, nic się nie dzieje i bardzo się cieszę 😃 Chciałabym już być z malutką ale z drugiej strony wiem, że każdy dzień w brzuszku dla niej to dużo, więc niech na razie sobie jeszcze odpoczywa. Rozmawiałam z położną i mówiła mi, że rygor jak cholera, nikogo na oddział nie wpuszczają 😟 Ale też mnie pocieszyła, bo teraz po cesarce tylko 6 godzin trzeba leżeć plackiem, więc może się jakoś ogarnę sama😣
 
Dziewczyny, a ja właśnie wróciłam z KTG, cisza i spokój, nic się nie dzieje i bardzo się cieszę 😃 Chciałabym już być z malutką ale z drugiej strony wiem, że każdy dzień w brzuszku dla niej to dużo, więc niech na razie sobie jeszcze odpoczywa. Rozmawiałam z położną i mówiła mi, że rygor jak cholera, nikogo na oddział nie wpuszczają 😟 Ale też mnie pocieszyła, bo teraz po cesarce tylko 6 godzin trzeba leżeć plackiem, więc może się jakoś ogarnę sama😣
Przypomnij na kiedy masz twrmin😀 A to dużo czy mało 6 godzin po cesarce?
 
Mnie tak brzuch boli, w sensie jwst obolały. Nie wiem jak mam się położyć czy usiąść żeby było lepiej. Na razie najlepiej stanie i kucanie znoszę, tylko że wtedy się kręgosłup odzywa 😞 A tak szczerze myślę, że urodze po terminie (mam na 9).
 
Na 25 marca. Jak miałam poprzednie cięcia to leżałam po 12 godzin. Potem każą wstać iść pod prysznic i czekać na pierwszą kupę 😃 i w 3 dobie do domu jak wszystko jest dobrze. Po 1 cesarce właśnie przez tą kupę, co nie chciało mi się wcale wyszłam w 4 dobie dopiero.
 
Kochana, to Ty już jesteś w terminie 😃 Wieczorem gorąca kąpiel, sex, potem jakiś olejek rycynowy i rano do rodzenia 😃😃😃
 
Na 25 marca. Jak miałam poprzednie cięcia to leżałam po 12 godzin. Potem każą wstać iść pod prysznic i czekać na pierwszą kupę 😃 i w 3 dobie do domu jak wszystko jest dobrze. Po 1 cesarce właśnie przez tą kupę, co nie chciało mi się wcale wyszłam w 4 dobie dopiero.
Aaa to nie wiedziałam nawet. Pewnie chcą się szybciej pacjentki pozbyć do domu. No w sumie to jest operacja i jakby nie było będzie rana się musiała zagoic i może oni chcą organizm szybciej zmusić do pracy? Nie wiem. Ale temat wyprozniania może kogoś z boku smieszyc, ale po operacjach i porodach to.poważny temat. Wtedy Ci robili lewatywe czy organizm sam zaczął pracować?
 
No niestety, kupa sama musi przyjść 😃 Moja siostra przed porodem to nawet nie zauważyła, że czop jej odszedł, zorientowała się dopiero jak wody zaczęły się sączyć
 
reklama
No niestety, kupa sama musi przyjść 😃 Moja siostra przed porodem to nawet nie zauważyła, że czop jej odszedł, zorientowała się dopiero jak wody zaczęły się sączyć
O matko, tego saczenia się wód też się boję, bo od poczatku ciąży mam mokre majtki i muszę je ciągle zmieniać. Te testy na wypłynięcia wód też mi nic nie dadzą, bo ph moczu to 8 caly czas. Także u mnie pozostaje czekać na skurcze. Może tego nie przegapie 😀😀😀
 
Do góry