reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja nie wiem jak to się odczuwa że to ruchy dziecka bo 1 ciaza.. do czego to można porównać?
Będziesz odczuwać takie powtarzające się co jakiś czas muskanie od wewnątrz ;) Jak motylki albo bąbelki właśnie ;D W pierwszej ciąży jakoś w 18/19 tygodniu zaczęłam je odczuwać.

Ale gdzie to czuć na dole przy macicy, czy bliżej pępka.? Ja nie mogę się doczekać, tak jestem ciekawa tego uczucia ale jeszcze pewnie sobie jeszcze poczekam :D
Ja to tak czuję w różnych miejscach pod pępkiem, raz po środku a innym razem trochę z boku.
 
Czekam z niecierpliwością:) w 1 ciazy czytałam że jest to trudne do.rozpoznania bo kobieta nie wie czego może się spodziewać Ale już nie mogę się doczekać:)
 
Mój na ostatniej wizycie potraktował mnie podobnie. Ogólnie jestem zadowolona z tego lekarza, zawsze o wszystko wypyta, wytłumaczy na spokojnie. A ostatnio jak akurat robił to usg dokładne (nie robię prenatalnych, usg mam co wizytę a w tygodniach gdzie wypada zrobić badania prenatalne, połówkowe, itd robi mi takie dokładne usg z wszystkimi pomiarami) to mu się chyba gdzieś śpieszyło, bo tylko sobie kilkanaście zdjęć malucha zrobil, zrobił fotkę dla mnie, dał posłuchać kilka sekund serduszko i powiedział, że wszystko jest dobrze i umówił nas na następną wizytę. Nawet nie wpisał tych pomiarów do karty, ale.chyba zrobi to na nastepnej wizycie. Ale tak czekałam na tę wizytę i akurat wtedy tak mu się śpieszylo [emoji53]
Mój zdjęcia robił dla siebie. Koniec końców wydrukowal tylko pomiary. Nawet serduszka nie słyszałam. Ale najważniejsze, że wszystko dobrze. Jestem ciekawa kolejnej wizyty 11 października. To moja pierwsza wyczekana ciąża, więc naprawdę liczyłam na trochę więcej informacji. :)
 
reklama
Bademama ja też mam kolejną wizytę 7.10. Teraz wizyty mam co 4 tyg.

Przy córci też używałam Lovelli, nie uczulala więc nie szukałam niczego innego.

Przyjechałam z córką na 4 dni do stolicy do siostry, tylko kurcze w pogodę nie trafiłam,oby tylko nie padało...
 
Do góry