reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Was też tak po bolewa brzuch?

W czym prałyście ciuszki ja z córką to w Loveli nie wiem czy teraz polecacie coś innego?


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja bym poleciła stare sprawdzone płatki mydlane to napewno nie uczuli dziecka, jak byłam z maluchem w szpitalu, jedna dziewczyna wyprawa w loveli lub jelp to dziecko dostał wysypki.
 
Ostatnia edycja:
Mnie boli brzuch jak na miesiączka, dziś mam 13tc . Wczoraj USG, więc pytałam lekarza czy to normalne, powiedzial że macica rośnie,maluch ma sporo miejsca już do fikolkow

To moj ma sporo bo brzuch juz mi widać :) zależy co naloze ale w bluzki ani spodnie M nie wchodzę tylko w getry jakąś luźna bluzka a tu coraz zimniej :)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dziewczyny co ile macie wizyty u lekarza żeby USG zrobić?

Ja już kupiłam dziś spodnie typowo ciazowe bo moje spodnie są już za małe na mnie..
 
No miesiac temu. Bylo z tylu teraz z przodu..ale.lekarz mowi ze macica pociagnie do tylu jak bedzie sie powiększyła
Mi w poprzedniej ciazy tak wędrowalo łożysko i ogólnie też było z tyłu a później z przodu i tak już zostało. Mój lekarz mówił że to nie istotne czy przód czy tył (z przodu mogą być słabiej odczuwalne ruchy, chociaż ja tego nie odczulam) ważne że zmieni się w łożysko przodujace czyli przy ujściu szyjki co blokuje naturalny poród.
 
Bedzie chlopak :)



Ja z synkiem czekalam bardzo dlugo z zakupami i przygotowaniem pokoju, potem juz sil na to nie mialam... teraz czekam do usg 7 pazdziernika i jak dowiem sie jaka plec to zaczynam robic zakupy i malowac pokoj :)


40% to i tak fajnie. Ja w poprzedniej ciazy nie dostalam nic mimo zlego samopoczucia i ciaglych wymiotow. Z tym, ze u mnie byla praca biurowa.

Wow, przepieknie! Czemu akurat Norwegia?



I ja tez 26 :) musimy zaczac obstawiac ktora sie pierwsza rozpakuje :)
Hahah :) ja mam swoje urodziny 15 marca wiec może będę mieć cudowny prezent :)
 
Dziewczyny co ile macie wizyty u lekarza żeby USG zrobić?

Ja już kupiłam dziś spodnie typowo ciazowe bo moje spodnie są już za małe na mnie..
Ja mam co 3/4 tyg :) w czwartek idę na genetyczne i już się nie mogę doczekać :) ja pomału tez musze kupić nowe spodnie i zastanawiam się właśnie skąd wy dziewczyny kupujecie takie ubrania typowo ciążowe ?
 
reklama
Ja dzisiaj spodnie zamówiłam z allegro np. Dziś zamówiłam.i dziś już mi wysłali.. szukałam na zalando.i bonprix Ale ceny kosmiczne jak coś mi się podobało. No czyli tak jak i ja co miesiąc strasznie mi się to dluzy Ale tłumaczę sobie że gdyby był o coś nie tak to by mi częściej kazała przychodzić:)
 
Do góry