reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kochane szukam sukienki na grudzień na chrzciny do płaskich szarych butów zimowych niestety nie dam rady szpilek koturn itd...
Może coś widzialyscie myślę o jakieś czarnej
 
reklama
Kochane powiedzcie mi bo znajoma się ze mną sprzeczna że badania prenatalne kosztują z 2 tysiące itd że nie możliwe że mam to w wizycie prywatnej. Idę 23 września na usg i powiedziała że w tej wizycie i 3d zrobi i te prenatalne usg z krwi robiłam płaciłam 370 zł.
Te co ja robię to razem 3 trymestry 1800 1 trymestr plus pappa 800
 
Może zadzwoń i zapytaj co wchodziło w skład tych badań krwi, bo nie jestem pewna czy pobieraliby tak wcześnie np. na pappa. Chyba, że nie zależy Ci na tym i wolisz tylko usg prenatalne to jak najbardziej w 13+2 będzie ok [emoji846]

Ja jadę właśnie po wynik Sanco, trochę się denerwuję [emoji55]
No właśnie ale ja idę do piero 23 września to będzie 13tc+2 i wtedy bym pytała to nie wiem czy to nie za późno... Spróbuję się jakoś telefonicznie z nim skontaktować
 
Te miałam robione
 

Załączniki

  • IMG_20190729_221957.jpg
    IMG_20190729_221957.jpg
    167,8 KB · Wyświetleń: 61
No to to są klasyczne badania krwi, które zleca się ciężarnych, ale nie prenatalne. Musisz się zastanowić czy chcesz robić pappa+bhcg dodatkowo do usg prenatalnego żeby wyliczyć skorygowane ryzyko wystąpienia pewnych chorób. Krew pobiera się w dniu badania usg albo kilka dni wcześniej ewentualnie żeby mieć już wynik na usg od razu.
Te miałam robione
 
Napisałam na tym forum z ciekawości i wszystkie bez wyjątku napisały ze chłopiec czyli tak jak ginka, dziewczyny które nie dostały info od lekarza może napiszcie na tym forum to poznacie pewnie płeć :)
Ja też z ciekawości tam wystawilam zdjęcie i również mi napisały że chłopiec wcześniej też wykupiłam analizę na płatnej stronie i dostalam właśnie dziś odpowiedź że zdjęcia [emoji4] ale wcale się nie zdziwię jak b3dzie niespodzianka i chłopcu coś odpadnie [emoji6]
Screenshot_20190902-150905_WP%20Poczta.jpeg
 
reklama
Do góry