reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny z jaką częstotliwością używacie dopplera? Ja używałam na początku raz dziennie ale od jakiś 3 dni to 2 lub 3 razy na dzień bo nie mogę znaleźć. Dzisiaj za 2 razem znalazłam. I wściekła jestem na siebie bo się martwię że może to szkodzi chociaż przeczytałam już dużo artykułów i nigdzie nie piszą o szkodliwości dla dziecka tylko że usypia czujność w starszych ciazach. Teraz żeby nie wiem co to raz dziennie jak już nie wytrzymam nie znajdę to trudno ale myślicie że to mogło jakoś wpłynąć. W piątek idę na prenatalne oby wytrwać później się ogarnę, obiecuję :D
Ja używam raz dziennie zdaza się że rano i wieczorem.
 
reklama
Nie mam jeszcze, bo na usg prenatalne idę dopiero w przyszłym tygodniu. A test robiłam w 10+6, bo właśnie zależało mi żeby wiedzieć czy wszystko jest w porządku przed zrobieniem usg. Wstawię za tydzień, zobaczymy czy po nubie się potwierdzi [emoji846]

Teraz muszę utrzymać tajemnicę przez 6 tyg, nawet mężowi nie mówię, bo w połowie października robimy gender reveal party dla całej rodziny i znajomych i chciałam żeby chociaż mąż miał niespodziankę skoro ja nie mogę [emoji6] A mam taką wielką ochotę Mu powiedzieć, nie wiem czy wytrzymam [emoji850]
Gratuluję [emoji7] masz może jakieś zdjęcia z Usg
 
Że dopochowowe jest blisko macicy i że były przypadki że ta energia od usg sprawiła, że serce się zatrzymało. I powiedział, że może sprawdzić skąd te bole ale na moją odpowiedzialnosc.
Kochana ten lekarz to chyba musial byc starej daty, ze taka glupote strzelil...

Dziewczyny czy bierzecie jeszcze sam kwas foliowy czy już witaminy dla ciężarnych
Ja tylko kwas na razie. Macie jakies sprawdzone tabletki?

Ja też z ciekawości tam wystawilam zdjęcie i również mi napisały że chłopiec wcześniej też wykupiłam analizę na płatnej stronie i dostalam właśnie dziś odpowiedź że zdjęcia [emoji4] ale wcale się nie zdziwię jak b3dzie niespodzianka i chłopcu coś odpadnie [emoji6]Zobacz załącznik 1017564
Jak odpadnie to sie wymienimy ;D
 
Nie mam jeszcze, bo na usg prenatalne idę dopiero w przyszłym tygodniu. A test robiłam w 10+6, bo właśnie zależało mi żeby wiedzieć czy wszystko jest w porządku przed zrobieniem usg. Wstawię za tydzień, zobaczymy czy po nubie się potwierdzi [emoji846]

Teraz muszę utrzymać tajemnicę przez 6 tyg, nawet mężowi nie mówię, bo w połowie października robimy gender reveal party dla całej rodziny i znajomych i chciałam żeby chociaż mąż miał niespodziankę skoro ja nie mogę [emoji6] A mam taką wielką ochotę Mu powiedzieć, nie wiem czy wytrzymam [emoji850]
A maz tez chce dziewczynke? Ja bym nie wytrzymala i powiedziala swojemu :)
 
Dzwoniłam do ginekologa powiedział że "Robimy usg miedzy 11do konca13 tyg i z wynikiem usg kieruje Pania na test PAPPA. "
 
My mamy córeczkę ale to nie jest córką biologiczna męża ale kocha ja jak swoją miała nie całe 3 latka także do niego zaczęła mówić tato. Mąż to wiecie pewnie syna by chciał a mi mi to bez różnicy byle by było zdrowe. Ale sama coś czuję że będzie chłopczyk :)
 
Tak, od zawsze marzyła nam się obojgu dziewczynka jako pierwsza.
Na podstawie kalendarza chińskiego wychodził chłopiec, wg zasady że przytulanki w dniu owulacji lub tuż po też wychodził chłopiec i moje przeczucie też mówiło mi od kilku tygodni, że chłopiec. Nawet już imię dla chłopca mieliśmy na wszelki wypadek [emoji16] A tu taka cudowna niespodzianka [emoji846]
A maz tez chce dziewczynke? Ja bym nie wytrzymala i powiedziala swojemu :)
 
reklama
Właśnie ja też kiedyś słyszałam że ten termin z prenatalnych najbardziej wiarygodny jeżeli chodzi o dziecko. Wiadomo potem różne inne aspekty wpływają na tp jak chociażby stan szyjki czy łożyska ale to wtedy wiadomo że się dziecko urodziło w którymś tam tc a nie 40 [emoji6]
ja przy pierwszym dziecku miałam termin z om na 1.11 i z usg też ten sam, ale i tak urodziłam po terminie 8 dni. teraz om miałam osttanią 26 maj i termin z niej 1.03, z usg prenatalnych 26luty...zobaczymy, zawsze trzeba liczyć 2 tyg w jedną i drugą stronę...
 
Do góry