reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Wiesz boje sie bo naczytalam sie, ze czesto usg bylo wzrorowe a pappa fatalnie wychodzily:/ ale to znow moja durna psychika
Lepiej nic nie czytać w internecie. Najlepszym źródłem informacji jest lekarz, któremu ufasz. Niektórzy moi znajomi nawet nie robili PA-PAA tylko zostali przy usg i też wszystko było w porządku. Ba, znam nawet takich, którzy nie zrobili w ogóle "genetyki", bo byli przekonani, że wszystko jest ok, ale u nich to było wiele lat temu. Wyobraźmy sobie, że w latach 80-tych nie było nawet szans na tak dokładne badania a dzieci rodziły się zdrowe :) Kobiety były mniej zestresowane, bo nie po prostu nie przejmowały.
 
Anita na pewno dzieciątko będzie zdrowe ja znam 2 przypadki z rodziny mojej że USG wychodziło dobrze a testy Pa paa fatalnie a dzieci rodziły się zdrowe.Pa paa to tak naprawdę tylko statystyka a nie daje gwarancji żadnej tylko nieraz niepotrzebnie stresuje. Gdyby USG wyszło źle i Pa paa wyszły źle to wtedy można by się było martwić
 
Anita na pewno dzieciątko będzie zdrowe ja znam 2 przypadki z rodziny mojej że USG wychodziło dobrze a testy Pa paa fatalnie a dzieci rodziły się zdrowe.Pa paa to tak naprawdę tylko statystyka a nie daje gwarancji żadnej tylko nieraz niepotrzebnie stresuje. Gdyby USG wyszło źle i Pa paa wyszły źle to wtedy można by się było martwić

Dziekuje :) ja tez czuje, ze jest ok, nie wiem po co tyle czytam glupot I sie niepotrzebnie stresuje.
 
Dziewczyny ja też dzisiaj dostałam wyniki i nie wiem w ogóle jak je interpretować, martwię się że są złe bo takie niskie :(
Krew miałam pobieraną według OM 10t4d. Według ostatniego USG 11t0d.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190828-205320.png
    Screenshot_20190828-205320.png
    99,4 KB · Wyświetleń: 66
reklama
A czy lekarz ginekolog dobiera dawkę leku na tarczycę? Wyszło mi TSH 3,450, a miesiąc temu miałam poniżej 2,5. Wizytę mam 5 września. Myślicie, że powinnam się udać wcześniej?
 
Do góry