reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja jestem przerazona jej waga, fakt lubi jeść i nie ma z tym problemu. Nie uważam żebym jej dawała za dużo lub coś co tak tuczy [emoji2368] raczej zdrowo je ale skąd ta waga to Ja nie wiem [emoji848]
Może ma ciężkie kości:)
Bratanica też tak wazylaa do roku, teraz ma 3lata i ciągle waży tyle samo,tylko rośnie:)
 
reklama
Milii troche za bardzo panikujesz. Musisz wyluzować bo się wykończysz.
Ja się już cieszę do pracy :) wreszcie mieczy ludzi a nie cały czas w domu. Popracuje do wigilii potem sobie do porodu będę odpoczywać. W marcu będziemy już załatwiać tez żłobek na przyszły rok bo chce wrócić szybko do pracy.
Wczoraj kupiłam zestaw od mamyginekolog dla fasolki :) pokaże wam jak przyjdzie :)
Miałam iść dziś na badania ale zapomniałam i już wypiłam szklankę soku wiec z moczu nici :/ pójdę w czwartek. Cała noc zle spałam brzuch mnie dość mocno kłuł wydaje mi się, ze to wina jelit... mam problem ze wzdęciami i to promieniuje na cały brzuch ;/
Czekam na zdjecia zestawu :)

@Milii skoro plamienia zaczely sie wieczorem to zrozumiale jest, ze widzisz je tez dzisiaj rano. Na Twoim miejscu poczekalabym do jutra i jesli plamienia beda sie utrzymywac, umow sie na wizyte. Ale tak jak dziewczyny pisaly, taki kolor nie powinien cie martwic, zwlaszcza, ze dopiero wrocilas z wizyty. Dawaj znac jak sie czujesz.
 
Ja wczoraj o 14 stej miałam spotkanie z maleństwem 3 cm i serduszko bije na 169. Ale dopadła mnie infekcja szyjki w cytologii wyszło i teraz na globulkach lecę i się zamartwiam bo to dopiero 10 tydzień skończony. Zdjęcie mało widoczne ale jest .Zobacz załącznik 1014892
Wlasnie ze pieknie wszystko widac :) infekcje w ciazy przydarzaja sie bardzo czesto, nie martw sie :)
 
Wlasnie ze pieknie wszystko widac :) infekcje w ciazy przydarzaja sie bardzo czesto, nie martw sie :)
A jak jest zapalenie szyjki i dostałam globulki to nie grozi maleństwu. Lekarz mnie uspokaja ale podejrzewam ze uspokaja dla dobra dziecka i żebym się nie nakrecała a jednak jest to niebezpieczne. I niestety cytologia do powtorki. Na 16.09 mam prenatalne!
 
No u mnie mąż pod koniec października także już ten brzuch będzie widoczny także sobie damy spokój z przytulaniem wolę nie ryzykować :)
Wtedy już możesz, najgorzej teraz, w październiku to Ty będziesz 14 tydzień i dalej więc na spokojnie, nawet podobno lepiej, bo rozluźnia i cwiczysz mięśnie ;) a przed samym porodem zalecane wręcz ;) tylko mi ciężko to sobie wyobrazić.
 
Moim zdaniem zawsze w takich sytuacjach trzeba wszystko powiedzieć lekarzowi prowadzącemu. Nawet branie magnezu należy konsultować z lekarzem. Ja również miewam podobne bóle. Uważam, że to kwestia powiększającej się macicy. Może zależeć to też od tego jak jesteś rozciągnięta w więzadłach. Dopóki nie ma plamienia/krwawienia może być to objaw naturalny, ale lekarzem nie jestem.
Magnes powiedział żebym brała i to 4 tabletki dziennie co prawda dlatego że dretwieja mi dłonie ale generalnie przy skurczach ponagaja
A jak jest zapalenie szyjki i dostałam globulki to nie grozi maleństwu. Lekarz mnie uspokaja ale podejrzewam ze uspokaja dla dobra dziecka i żebym się nie nakrecała a jednak jest to niebezpieczne. I niestety cytologia do powtorki. Na 16.09 mam prenatalne!
A jakie globulki? Ja też brałam już globulki i maść Pinafucin czy coś takiego i nic mi nie jest ald chyba infekcja Wróciła... Myślę że zapisze się gdzieś na posiew
 
reklama
Pochwalę się jeszcze raz ! :) ale nie umiem filmików dodać jak rusza odnóżami haha:D
 

Załączniki

  • Bez tytułudf.jpg
    Bez tytułudf.jpg
    79,6 KB · Wyświetleń: 90
  • IMG_20190826_1_6dd.jpg
    IMG_20190826_1_6dd.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 87
Do góry