reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

He he też zauważyłaś masakra, czuje się trochę zniesmaczona w sumie nie wiem co myśleć [emoji848] chyba nic złego nie zrobiłam kurczę A dziewczyny się tam gryzą wręcz [emoji23]
Moim zdaniem niepotrzebnie administratorki pozwalaja sobie na nieuprzejme komentarze. Chyba zadna z nich nie ma specjalizacji z ginekologii i poloznictwa, zeby sie oburzac kiedy ktos nazywa metode ramzi wrozba. A same swoje opinie na temat zdjec okreslaja "wstepna diagnoza". Myslalam, ze po diagnoze idzie sie do lekarza ;) Przynajmniej powaznie podchodza do swoich obowiazkow ;) a juz w ogole nie na miejscu jest komentowanie tego, ze ktos zaplacil za analize zdjecia na innym portalu...
Taaaaaaa 10 godzin szkolenia fitness dzisiaj...
Trzymajcie kciuki żebym jajka nie zniosła [emoji24]
Podziwiam twoj zapal. Wyjdzie ci to na dobre, bo bedziesz w formie w trakcie ciazy. Ja w tym tygodniu zrezygnowalam z silowni. Nie mam na nic sily.
Ja dzis pobudka o 4.30 , a o 5 jadłam pomidorową , dzidziuś mi coś zglodniał... :D czy ktos tez tak wczesnie wstaje ? nie ogarniam zjem poleze poczytam i za godzine dosypiam :D
Ja wstaje pozniej, ale zawsze budze sie w nocy miedzy 2 a 4 i potem dwie godziny leze i probuje zasnac. Nie wiem co gorsze.
To będzie moj 4 bobas(nie planowany ale tyle dobrze ze są warunki więc też niema tragedii) i mamy już 2 córeczki i synka więc fajnie by było mieć teraz znowu synka
Musi byc rownowaga :) fajna gromadka. Ja mam jedna siostre i dwoch braci i powiem ci, ze przynajmniej nigdy sie w domu nie nudzilismy. Chociaz mama rwala sobie czasem wlosy z glowy :) najmlodszy brat tez nie byl planowany, ale takie dzieci sa chyba najbardziej wypieszczone przez rodzicow i rodzenstwo. Do tej pory na brata mowimy "maly", chociaz ma juz pod trzydziestke.
A co tam się dzieje, jeśli można wiedzieć?
Na grupie facebookowej ramzi administratorki pozwalaja sobie na niemile komentarze wg zasady "wolnoc Tomku w swoim domku". Niezla komedia z tego jest.
Wczoraj odezwała się do mnie kierowniczka żebym zadzwoniła, bo chodzi o powrót do pracy a ja od połowy 2014 jestem na urlopie od tamtego czasu byłam 1,5 miesiąca w pracy a teraz 28.08 kończy mi się macierzyński i przytrafiła się kolejna ciąża. Nie dzwoniłam do niej wczoraj bo miałam to usg prenatalne i chciałam zobaczyć czy jest wszystko ok, bo zabardzo nie mam jak uważać na tą ciąże przy 4latce, 2latku i rocznym dziecku. Z ciąża jest ok a teraz w pon muszę do kierowniczka zadzwonić i aż mi głupio powiedzieć że teraz nie wracam.
Wspolczuje, bo tez nie lubie takich sytuacji. Ale takie jest prawo kobiet, wiec poza poinformowaniem o fakcie nie musisz sie tlumaczyc czemu znowu jestes w ciazy. A jesli juz spyta, to ja bym powiedziala, ze spoleczenstwo sie starzeje i ktos musi wyrobic norme za tych wszystkich pracujacych singli.
 
reklama
Wy też macie paznokcie i włosy i cerę w takim złym stanie ją po prostu koszmar aż wstyd do ludzi wyjść..
 
Ja dzisiaj tez aktywny dzień od rana na nogach i w lesie na spacerku z psem byłam a narzeczony szukał grzybów;) na obiadek placka po wegiersku zrobiłam i tak soe najadlam, ze teraz leżę i nie mam siły;)
 
Właśnie wróciłam ze szpitala. Zobaczyłam kilka brązowych plan z krwią i spanikowalam. Na szczęście wszystko jest okej lekarka powiedziała że to może być wynik nadżerki albo tego że wszystko jest bardzo ukrwione albo coś tłumaczyła o kosmowce i łożysku ale nie zrozumiałam. Tak czy siak to mam się nie martwić. Powiem Wam że mam nadzieję że po 1 trymestrze będę spokojniejsza bo ja po prostu tak panikuje że dramat...
 
IMG_20190824_192435.jpg
 
Cześć Dziewczyny :) Troche juz o was wiem , bo zagladam dosc czesto i uznalam ze pora sie przywitac. Przede wszystkim chce sie poradzic bo nie wiem juz sama jak reagowac w niektorych sytuacjach. Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was miala juz np. dwa usg w jednym tygodniu ? Co mowia na ten temat Wasi lekarze? Czy tak czeste usg nie zaszkodzi? Pozdrawiam :)
 
Cześć Dziewczyny :) Troche juz o was wiem , bo zagladam dosc czesto i uznalam ze pora sie przywitac. Przede wszystkim chce sie poradzic bo nie wiem juz sama jak reagowac w niektorych sytuacjach. Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was miala juz np. dwa usg w jednym tygodniu ? Co mowia na ten temat Wasi lekarze? Czy tak czeste usg nie zaszkodzi? Pozdrawiam :)
Ja miałam raz w jednym tygodniu 2 usg. Teraz miałam usg tydzień temu i dzisiaj też. Usg podobno nie jest w żaden sposób inwazyjnym badaniem. Odnośnie badania serca ktoś coś tam mówi że szkodzi ale jak to mamaginekolog.pl napisała od lat 60 się bada i nic nikomu się nie stało a teraz podobno może szkodzić ale badań potwierdzających na pewno szkodliwość nie ma ale ja sama pisze nie bada serca bo nie ma często takiej potrzeby.
 
Cześć Dziewczyny :) Troche juz o was wiem , bo zagladam dosc czesto i uznalam ze pora sie przywitac. Przede wszystkim chce sie poradzic bo nie wiem juz sama jak reagowac w niektorych sytuacjach. Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was miala juz np. dwa usg w jednym tygodniu ? Co mowia na ten temat Wasi lekarze? Czy tak czeste usg nie zaszkodzi? Pozdrawiam :)
Który tydzień u Ciebie?
 
reklama
. Jutro zaczynam 10 tydzien. Dodam ze obecnie mieszkam w Irlandii. Wiec wizyty ktore mialam byly prywatne u polskiej ginekolog..Przed ciaza plamilam dostalam na to duphaston. W 5 tygodniu znow mialam kilka dni plamienDostalam luteine na 2 tyg i duphostan w dalszym ciagu. Od poniedzialku mialam juz zmniejszac dawke do 1 tabletki niestety przedwczoraj zauwqzalam troche zabarwionego na brazowo sluzu. Wczoraj tez delikatnie i dzis troche wiecej. Nie chcialam od razu panikiwac. Ale zadzwonilam dzis do innej ginekolog ( ta u ktorej bylam dzis i jutro nie pracuje i nie mam z nia kontaktu ) zapisalam sie na jutro na 9.. Super tylko ze w poniedzialek mam pierwsza wizyte w szpitalu ( ta ktora wykonuja w okolicy 12 tygodnia) i na niej tez bede miala skan Teraz juz nie wiem czy isc jutro na ta wizyte czy vzekac do poniedzialku. Nie chce panikowac a drugiej strony wielka obawa przed niewiadoma...
 
Do góry