reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzieki za rade. Mysle ze masz racje i bardzo chcialam uslyszec opinie kogos na ten temat.. Co do luteiny to przyjmowalam ja przez 2 tygodnie jakos od 5 tyg i mialam tylko lezec. Na wizycie w 7 tyg doktor uznala ze jest wszystko wporzadku plamien juz nie bylo i mialam kontynuowac tylko duphostan. Niestety za kilka dni mam zmniejszac dawke do 1 tabletki a jak na zlosc pojawily sie plamienia. Ogolnie duzo odpoczywam, jestem na zwolnieniu od tego 5 tyg ze wzgledu na to ze byly te plamienia a w pracy duzo dzwigam..
 
reklama
Mi jedynie tłuszcz wypchnęło :) Od 2 dni chodzę i cały czas coś przeżuwam :p Który masz tydzień?
Mam 12+5. To moja pierwsza ciąża.
Cześć Dziewczyny :) Troche juz o was wiem , bo zagladam dosc czesto i uznalam ze pora sie przywitac. Przede wszystkim chce sie poradzic bo nie wiem juz sama jak reagowac w niektorych sytuacjach. Powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was miala juz np. dwa usg w jednym tygodniu ? Co mowia na ten temat Wasi lekarze? Czy tak czeste usg nie zaszkodzi? Pozdrawiam :)
Miałam robione usg 4 razy w przeciągu 4 dni. Generalnie nic się nie stało, ale po bolał mnie każdorazowo brzuch i szczerze miałam wrażenie że wcale to takie obojętne dla fasolka nie jest. Ja bym czekała do poniedziałku jak Kamsi powiedziała. A
 
Hej kochane jak się czujecie? Wam też tak ciężko oddychać??


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja się denerwuje brzuch mnie boli, wczoraj się dość mocno z mężem pokłóciłam :( ale chyba kłótnia i stres nie mogą mieć wpływu na ciąże co nie?
 
Ja się denerwuje brzuch mnie boli, wczoraj się dość mocno z mężem pokłóciłam :( ale chyba kłótnia i stres nie mogą mieć wpływu na ciąże co nie?
Ja ostatnio też się bardzo unioslam i też brzuch mnie bolał ale jest wszystko dobrze z dzieckiem. Tak czy siak wczoraj obiecałam sobie, ze juz nie będę sei niczym denerwować przynajmniej się postaram i niepotrzebnie się zamartwiac bo ja od samego początku cały czas na nerwach...
 
Ja ostatnio też się bardzo unioslam i też brzuch mnie bolał ale jest wszystko dobrze z dzieckiem. Tak czy siak wczoraj obiecałam sobie, ze juz nie będę sei niczym denerwować przynajmniej się postaram i niepotrzebnie się zamartwiac bo ja od samego początku cały czas na nerwach...

Tylko jak to zrobić? Np tak mnie wkurzył, ze się nie dało, popłakałam się i tyle z tego wyszło... tez sobie obiecuje, ze nie będę się denerwować ale ja jestem z reguły nerwowy i szybko tracę równowagę ;/ ale z drugiej strony gdyby przy każdej nawet dużej kłótni kobiety miałyby ronić to nie byłoby chyba dzieci
 
hej dziewczyny u nas poranek bardzo fajny w aumie obudził na głód ale ogolnie samopczucie bardzo dobre. Wczoraj znaleźliśmy taki wozek bardzo nam aie podoba znalezlismy nawet sklep 50 km od nas gdzie go mają znacie moze tą firme? Ogólnie zastanawiam sie nad wózkami 3w1 czy jest sen większość fotelików w takich to mam wrażenie ze to tylko antymandaty. Nie mam pojecia jako wózek wybrać to pierwsze dziecko i czarna magia dla nas. Link do: Wózek Dziecięcy Adamex Chantal Special Edition - 2w1 3w1 4w1 2019
 
Podbijam temat wózków, dziewczyny które mają już dzieci - doradzicie na co zwracać uwagę przy wyborze ?? to dla mnie poki co ciezki temat, zero obeznania :) Chyba chcialabym zeby byl lekki, latwo sie prowadzil, mial spora gondole zeby nie wyrósl dzieciaczek za szybko i zeby byl w kolorach "nie brudzacych" i nie ciemnych bo wiosna/lato to slonce grzeje i zeby mial duzy kosz na zakupy pod spodem ... ale to same wymagania "zewnetrzne".... na jakie funkcje zwrocic uwage jesli chodzi o komfort dziecka ??
 
reklama
Podbijam temat wózków, dziewczyny które mają już dzieci - doradzicie na co zwracać uwagę przy wyborze ?? to dla mnie poki co ciezki temat, zero obeznania :) Chyba chcialabym zeby byl lekki, latwo sie prowadzil, mial spora gondole zeby nie wyrósl dzieciaczek za szybko i zeby byl w kolorach "nie brudzacych" i nie ciemnych bo wiosna/lato to slonce grzeje i zeby mial duzy kosz na zakupy pod spodem ... ale to same wymagania "zewnetrzne".... na jakie funkcje zwrocic uwage jesli chodzi o komfort dziecka ??
ja z racji tego, że mieszkam na wsi i wiadomo droga bywa czasami trudna bardzo chwalę sobie Roan Marite z dużymi kołami- nie lubię skrętnych kół wózkach. Ponadto ma dużą gondolkę dla dziecka i jest tam sporo miejsca. Przy synka miałam ten wózek i teraz też go będę miała. Uwielbiam go, wygodny w prowadzeniu, nadaje się do lasu, na wertepy, a ja spaceruję bardzo dużo- synka urodziłam na początku listopada i po 3 godz codziennie z wózkiem biegałam. Wiadomo w mieście jak są równe, nowe chodniki to nie trzeba takiego wózka, ale na mój teren jest idealny:)
 
Do góry