reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mam pytanie odnośnie badania og moczu i osadu. Macie idealne wyniki, czy zdarzały Wam się odchyły od normy? I co z tego wynikało?

Tez roznie mi wychodzą myśle ze wszystko będzie nam szalało,

@SYLWIAAA u mnie tez objawy zanikają myśle ze to powód zbliżającego się kolejnego trymestru i teraz będzie nam lżej, tez piersi mnie już nie bolą, brzuch nie kłuje, mniejsze mdłości mam tyle tylko ze mecze się szybko
 
reklama
Dziewczyny mam dylemat.... od wczoraj chodzę niespokojna i najchętniej poszłabym na USG sprawdzić czy wszystko w porządku. Ostatnia wizytę miałam 12 lipca kolejna dopiero 19 sierpnia już wytrzymać nie mogę bo jakoś tak dziwnie się czuje nagle zaczęłam przesypiać całe noce nie budzę się na siku (gdzie wcześniej to było nie możliwe) koszmary senne się skończyły i ogólnie jakoś tak piersi nie bolą mdłości ustały.... mam teraz 11 tydzień plus 3. Nie wiem czy umówić się do lekarza czy już poczekać do poniedziałku:( jeszcze ewentualnie badania genetyczne które zaplanowałam na 28 sierpnia mogłabym przełożyć na jutro ale z kolei nie wiem czy to nie będzie za wcześnie na to badanie.
Spokojnie też mi się wydaje że kończy się I trymestr i to dlatego [emoji3526]
Prenatalne chyba można od początku 11 tc
 
@Sylwiaaa89 U mnie ten sam tydzień a nie mam tez problemu z moczem, nie wstawalam w nocy ... zreszta ja malo pije od zawsze mam bardzo male pragnienie i pije na siłę ;) a teraz dodatkowo plyny powoduja mdlosci i sikania nocnego totalnie brak, bol piersi tez juz dawno przeszedl, moze przy nacisku cos czuc, u mnie utrzymuje sie ogolne zmeczenie, mdlosci ale inne niz wczesniej , teraz to raczej brak ochoty na jedzenie i picie przy jednoczesnym głodzie... dziwne to. no i rzyganko raz na kilka dni, wczoraj np mialam ta niemila przypadlosc... brzuch mnie nie boli , nie ciagnie, jak to inne opisuja , czasem cos ukluje sekunde ale pewnie nawet bym nie poczula gdybym nie byla wyczulona na kazda reakcje organizmu ;) .. mysle ze kazda przezywa inne objawy inne nasilenia , trzeba zachowac spokoj ;) i wszystko bedzie dobrze
 
Pewnie macie racje:) to jest moja pierwsza ciąża i pewnie dlatego tak wszystko przeżywam. Ja jedyne co mi dolega od wczoraj co mnie właśnie tak zmartwiło to brzuch mi się jakoś napina czasem i ukluje.... postaram się nie zwariować i wytrwać do poniedziałku
 
U mnie mdłości okropne dalej, dziennie wymiotuje, ale w ogóle nie chodzę w nocy sikać. W poprzedniej ciąży tez nie chodziłam - pęcherz nauczyciela :)
Brzuch mni dalej pobolewa ale to chyba z wysiłku bo robimy teraz po 12km dziennie na nogach.
Jestsmsy jeszcze w Grecji ale ja chciałabym już wrócić do domu. Pierwszy raz tak mam na wakacjach. Tęsknie za moim łóżkiem, cieniem i cisza.
 
Hej, pytanie za 100 pkt mam : co bierzecie na przeziębiony pęcherz od 2dni czuje kłucie pije wode z cytryna, zaraz ide do sklepu po sok z żurawinowy. Czym sie ratujecie?
 
U mnie mdłości okropne dalej, dziennie wymiotuje, ale w ogóle nie chodzę w nocy sikać. W poprzedniej ciąży tez nie chodziłam - pęcherz nauczyciela :)
Brzuch mni dalej pobolewa ale to chyba z wysiłku bo robimy teraz po 12km dziennie na nogach.
Jestsmsy jeszcze w Grecji ale ja chciałabym już wrócić do domu. Pierwszy raz tak mam na wakacjach. Tęsknie za moim łóżkiem, cieniem i cisza.
A ja wstaję w nocy 2 razy na siku raz kolo 3 a pozniej po 5.. oczywiscie jak czuje sie jak zombie.. i po omacku ide..
 
reklama
Do góry