reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja już po, dzidzius trochę nadgonil, liczyłam ze 10+6 A mamy 11+4 , cudownie, teraz wizyta na 11.09 na wesele raczej nie polecimy, wolę dmuchać na zimne, A nie później pluc sobie w brodę, jednak jest ryzyko.
Mam skierowanie do kliniki na badania podstawowe, progesteron jeszcze do 12 tygodnia i koniec Zobacz załącznik 1009232

Jak pięknie widać cudny.
 
Ja już po, dzidzius trochę nadgonil, liczyłam ze 10+6 A mamy 11+4 , cudownie, teraz wizyta na 11.09 na wesele raczej nie polecimy, wolę dmuchać na zimne, A nie później pluc sobie w brodę, jednak jest ryzyko.
Mam skierowanie do kliniki na badania podstawowe, progesteron jeszcze do 12 tygodnia i koniec Zobacz załącznik 1009232
Śliczny. Jakie wyraźne zdjęcie usg
 
Sorrki że tak późno pisze ale zanim wróciłam do domu to trochę mi zleciało bo kilka miejsc musiałam jeszcze zaliczyć.
Dziecko ma równo 4cm, serce bije, skacze fika koziołki- ma sie dobrze.
Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że mam małego krwiaka. Wymiarów nie znam. Dostałam luteinę dopochwowo. Zalecenia podobne do Was dziewczynki które macie krwiaki. 30 sierpnia jadę na kontrole krwiaka.
Trochę sie zasmuciłam bo jednak miałam juz dwie wizyty nie było krwiaka a tu nagle sie pojawił :-( :( pierwszy raz mam z tym do czynienia i jestem trochę wystraszona :-( :( jaka jest szansa że to sie wchłonie ?
Jak To jest z tą aplikacją luteiny?
 
Sorrki że tak późno pisze ale zanim wróciłam do domu to trochę mi zleciało bo kilka miejsc musiałam jeszcze zaliczyć.
Dziecko ma równo 4cm, serce bije, skacze fika koziołki- ma sie dobrze.
Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że mam małego krwiaka. Wymiarów nie znam. Dostałam luteinę dopochwowo. Zalecenia podobne do Was dziewczynki które macie krwiaki. 30 sierpnia jadę na kontrole krwiaka.
Trochę sie zasmuciłam bo jednak miałam juz dwie wizyty nie było krwiaka a tu nagle sie pojawił :-( :( pierwszy raz mam z tym do czynienia i jestem trochę wystraszona :-( :( jaka jest szansa że to sie wchłonie ?
Jak To jest z tą aplikacją luteiny?

Dostaniesz taki aplikator z tabletkami. Wygoda jak słomka z lejkiem, w to wkładasz tabletkę i wkładasz łatwe :)
 
W pierwszej ciąży robiłam zakupy od 7 miesiąca ale miałam objawy jakoś czułam że ta ciąża jest teraz brak objawów :(
Nie masz żadnych objawów? Podpytuję, bo u mnie poza zwiększonym apetytem nic się nie dzieje. Już zaczynam się stresować, czy wszystko ok z maluszkiem. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień.
 
Sorrki że tak późno pisze ale zanim wróciłam do domu to trochę mi zleciało bo kilka miejsc musiałam jeszcze zaliczyć.
Dziecko ma równo 4cm, serce bije, skacze fika koziołki- ma sie dobrze.
Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że mam małego krwiaka. Wymiarów nie znam. Dostałam luteinę dopochwowo. Zalecenia podobne do Was dziewczynki które macie krwiaki. 30 sierpnia jadę na kontrole krwiaka.
Trochę sie zasmuciłam bo jednak miałam juz dwie wizyty nie było krwiaka a tu nagle sie pojawił :-( :( pierwszy raz mam z tym do czynienia i jestem trochę wystraszona :-( :( jaka jest szansa że to sie wchłonie ?
Jak To jest z tą aplikacją luteiny?
W ubiegłą środę miałam krwiaka 5x3 cm. Dzisiaj jestem po wizycie i krwiak ma 3,77x2 cm. Więc maleje. Jest lepiej. Oczywiście leżenie nadal. Ja kompletnie nic nie robię, mam to szczęście, że mój partner pracuje na nocki i w dzień robi wszystko za mnie. A jak miał pierwsza zmianę to rano wstawal szykowal jedzonko na cały dzień i miałam z głowy. Luteine biorę setki po 2 tabletki rano i wieczorem. Z tą aplikację jest różnie, często piecze i jak dla mnie jest to bardzo nieprzyjemne.
 
Nie masz żadnych objawów? Podpytuję, bo u mnie poza zwiększonym apetytem nic się nie dzieje. Już zaczynam się stresować, czy wszystko ok z maluszkiem. Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień.

Nie mam kochana czuje się normalnie nic mi nie przeszkadza tyle że jem więcej tyle ale jem wszystko co przed ciążą warzywa owoce itd..
 
reklama
Do góry