reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Trzymam kciuki dajcie znać po wizytach.

Ja odliczam dni do drugiej wizyty 26 sierpnia. Badania wszystkie zrobione :
Hemoglobina 13,1
Glukoza 93
Tyreotropina 1,380
Hbs HCV Test kołowy niereaktywne
HIV test przesiewowy ujemny
Toxiplazma gondi niereaktywne
rubella różyczka reaktywne przechodziłam ja w dzieciństwie :)

Czy wy już kupujecie ubranka itd ja ciągle nie czuje tej ciąży chciałabym już usłyszeć serduszko być może uspokoje się na drugiej wizycie..

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Trzymam kciuki dajcie znać po wizytach.

Ja odliczam dni do drugiej wizyty 26 sierpnia. Badania wszystkie zrobione :
Hemoglobina 13,1
Glukoza 93
Tyreotropina 1,380
Hbs HCV Test kołowy niereaktywne
HIV test przesiewowy ujemny
Toxiplazma gondi niereaktywne
rubella wizycie..

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Ja z ubrankami czekam na płeć :)
 
W pierwszej ciąży robiłam zakupy od 7 miesiąca ale miałam objawy jakoś czułam że ta ciąża jest teraz brak objawów :(
 
Ja to i tak neutralne szare itd :) ale to jeszcze za wcześnie

Ja tak przy pierwszej ciąży zrobiłam. Tylko neutralne szare i bezowe ale później jakoś koło 8m jak już utknęłam w niebieskim tak do teraz synek ma tylko odcienie niebieskiego i bieli w szafie [emoji23]
Nie odmowie sobie możliwości kupowania sukieneczek wiec poczekam ;)
 
Ja już po, dzidzius trochę nadgonil, liczyłam ze 10+6 A mamy 11+4 , cudownie, teraz wizyta na 11.09 na wesele raczej nie polecimy, wolę dmuchać na zimne, A nie później pluc sobie w brodę, jednak jest ryzyko.
Mam skierowanie do kliniki na badania podstawowe, progesteron jeszcze do 12 tygodnia i koniec Zobacz załącznik 1009232
Ale pieknosci :) i jak ladnie widac buzke. W ktorym tygodniu mialabys leciec na wesele?
 
reklama
Do góry