reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny trzymajcie kciuki o 11:00 wizyta! Idę z duszą na ramieniu bo to ten tydzień w którym w poprzedniej ciąży dowiedziałam sie że to koniec. Mega stres czy wszystko jest jak powinno być.
Jak po wizycie?

Na pewno to fasolka, już super wygląda.. Mój rośnie na wieczór, jak u większości, wczoraj byłam przerażona jego rozmiarem :)

Co do cukrzycy ciążowej, to ja miałam w poprzedniej ciąży już w 11 tygodniu zdisgnozowana, ale w krzywej tylko jeden wynik miałam o 3 jednostki za duży i to wystarczyło.. Początkowo dieta, pod koniec minimalne ilości insuliny, ale ja uważam, że ta moja cukrzyca była trochę naciągana. Wiem, że teraz się podwyższyły normy, więc bym już nie miała ;) No i co do cukru, to niestety najgorzej jak ten na czczo wychodzi za duży, bo pozostałe można regulować dieta, a tego porannego nie bardzo się da i najczęściej lekarze włączają insuline w takiej sytuacji..
Mi sie wydaje, ze to flaczek. Z poprzedniej ciazy pamietam, ze brzuch byl bardziej twardy jak zaczal rosnac.
 
reklama
reklama
wróciłam od diabetologa - cukier u mnie tylko rano był podwyższony średnio 95, niestety dostałam insulinę..
 
Do góry