reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy to jest możliwe że jedno dziecko rozwija się prawidłowo w macicy i jest ciąża pozamaciczna w jajowodzie. Bo oszaleje zaraz. Lekarka sama nie wiedziała co widzimy powiedziała że albo może być ciąza pozamaciczna w jajowodzie tylko że jest nie ukrwione albo poprostu coś jej odbija w jajowodzie i mam przyjść za tydzien ale ciąża w macicy dobrze się rozwija bije serduszko
 
YS- PĘCHERZYK ŻÓŁTKOWY czyli 4,5 cm
PRL - czy CRL? Bo jak CRL to długość zarodka ciemieniowo-siedzeniowa - 1,5 cm
FHR to przepływy krwi 55 Hz
Oczywiście chodzi o crl. Te trzy skróty wiem co znaczą i parametry podane są zupełnie inne.
Natomiast to : 4,5/1,5/55hz jest bezpośrednio na zdjęciu i nie mam tego opisanego, tylko malutkim druczkiem na fotkach
 
Współczuję i tez niestety wiem co przezywasz z własnego doświadczenia...

A na razie staram się uważać by moja 10 miesięczna córka za bardzo po mnie nie skakala. Mam nadzieję że moje leki na podtrzymanie dadzą rade.
Trzymam kciuki :* daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała

Byłam na Izbie w nocy bo doszła migrena, wymioty i ogólna rozsypka. Zadzwoniłam po kuzynkę mieszkająca obok i pojechałam Spotkałam konowała i był okropny,nagadał mi strasznych rzeczy i mnie obrażał ;((
We wtorek pójdę na wizytę na wszelki wypadek ale to najpewniej koniec. ;(((
Dziękuję Wam za wsparcie , trzymam za Was kciuki by żadna się nie znalazła na moim miejscu.
 
reklama
Byłam na Izbie w nocy bo doszła migrena, wymioty i ogólna rozsypka. Zadzwoniłam po kuzynkę mieszkająca obok i pojechałam Spotkałam konowała i był okropny,nagadał mi strasznych rzeczy i mnie obrażał ;((
We wtorek pójdę na wizytę na wszelki wypadek ale to najpewniej koniec. ;(((
Dziękuję Wam za wsparcie , trzymam za Was kciuki by żadna się nie znalazła na moim miejscu.
Ja wiem ze Ci ciężko w tym momencie, może nic straconego.
Mam do Ciebie prośbę i do wszystkich dziewczyn, dziewczyny nie zostawiaj ie takich rzeczy bez skarg, trzeba pisać skargi z nazwiskami i dokładnie o co chodzi, moja mame tak obraził lekarz a ja na niego z ryjen że za kogo się uważa, spierd... Robotę przy wycinaniu żylaków to teraz niech naprawia a nie mówi mojej mamie że jej się znowu wakacji w szpitalu zachciało, myślałam że z siebie wyjdę oczywiście skarga poszła, i to nie pierwsza na tego lekarza. Uważają się za bogów że mogą wszystko.
Moja mama i niestety jej wiek też tak uważają.
Tłumacze jej ze gdyby nie metalurg on by nie miał czym operować, gdyby nie inzyniezy nie mieliby kamer ani narzędzi, gdyby nie ja to by nie mieli sanitarnych warunków na sali operacyjnej, a i tak uważają się za bogów i oni mają tysiące zarabiać i innych mieć poniżej. Nie mówię że wszyscy ale Ci strasi ależ i owszem.
Piszcie skargi na takie zachowania bo im to trzeba ukrocic. Så praktycznie bezkarni, przykład z zeszłego roku, nie boję się tego napisać lekarz zabił mojego wujka, wykonał zabieg na sali przyjęć zamiast w zabiegówni, bo to nie groźne było, ściągnięcie wody z ploc, był to ambasador nie wiem jak się mówi na tych bez jeszcze kwalifikacji, przebił wujkowi aorte wujek się wykrwawil, oszczywoscoe dopiero x lekarz powiedział że to wina młodego, ale wszyscy stało murem że nie prawda, nie wiem bo to daleka rodzina czy się sądzili z lekarzami, ale to jest przykre żeby człowiek szedł do szpitala i się bał. Jets wielu lekarzy których znam, których spotkałam z powołania ale i wielu dla kasy, więc im więcej ludzi co będą się przeciw temu buntowac to będzie mam nadzieję lepiej. Przepraszam że się rozpisalam ale prpstu krew mnie zalewa, że dziewczyna poszła po pomoc i została potraktowana po macoszemu i obrażona po czym wysłana do domu.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Do góry