reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

hej mamcie.
A więc tak na usg na razie nic nie widać :(
jest parę opcji. Ciąża się nie rozwija tzn kosmówka i dlatego nic nie widać i jak bym dostała okresu to samoistnie się wszystko oczyści. Następna opcja ciąża poza maciczna ale tu lekarz powiedział że może 1% daje że tak może być, ostatnia opcja ciąża jest jeszcze za wczesna by wyszło coś na usg, bo mam nieregularny okres plus długie cykle, i jak tak rozmawiałam z nim że kochaliśmy się tak mniej więcej koło 9-10 lipiec więc jak doszło wtedy do zapłodnienia to mam wcale nie patrzyć na termin od 1 dnia ostatniej miesiączki bo ona była 12 czerwca . Mam zrobić bete i za dwa dni powtórzyć zobaczyć czy się zwiększa. bo wczoraj zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski, jak beta będzie przyrastać to zrobić uzg za 2 tygodnie - więc już poczekam na wizytę którą mam za 3 tygodnie i zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Jeżeli by wyszło że mogło dojść do zapłodnienia 9-10 lipiec plus 3 dni bo nie wiesz kiedy dokładnie to ciąże Masz 3 tyg plus 2 tyg jakby z OM czyli około 5 tygodnia, nie masz co się stresowac bo może dopiero pęcherzyk powstawać, jak się myle dziewczyny poprawcie mnie. Mogło jeszcze później dojść do zapłodnienia, ja mam co do dnia okres więc u mnie było idealnie z om, ale jak ktoś ma nieregularne to zawsze jest na początku problem, ale za 2 tyg kiz myślę że wiedziałabys wszystko a za 3 zobaczysz serduszko ;)
 
reklama
Jeżeli by wyszło że mogło dojść do zapłodnienia 9-10 lipiec plus 3 dni bo nie wiesz kiedy dokładnie to ciąże Masz 3 tyg plus 2 tyg jakby z OM czyli około 5 tygodnia, nie masz co się stresowac bo może dopiero pęcherzyk powstawać, jak się myle dziewczyny poprawcie mnie. Mogło jeszcze później dojść do zapłodnienia, ja mam co do dnia okres więc u mnie było idealnie z om, ale jak ktoś ma nieregularne to zawsze jest na początku problem, ale za 2 tyg kiz myślę że wiedziałabys wszystko a za 3 zobaczysz serduszko ;)

Będę czekać cierpliwie :) w pierwszej ciąży dopiero w 10 tygodniu usłyszałam bicie serduszka i fasolkę bo wtedy miałam pierwsze usg.
 
Ja pierwsze usg miałam 8+3 prywatnie, bo tu w Norwegii najbliższe usg w 18 tyg :/ a później się dziwią że tyle poronien... Ale i tak nie dają hormonów ani nic na podtrzymanie... Tylko sprawdziłam wszystko ok serduszko biło, mam nadzieję że dalej tak jest za tydzień wracam do Polski to tam się porządnie przebada, jeszcze męża też na badanie muszę wysłać bo wyszło mi 0rh- a on też pamięta że ma 0 ale nie pamięta czy plus czy minus, a dokument potwierdzający zawieruszyl...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja też mam długie cykle... najczęściej miałam dłużej niż 30 dni, czasem sięgały nawet do 33dni. Nie wiem czy faktycznie jestem teraz w 7tygodniu...
Czy Wy też macie zawroty głowy i mega mdłości bez wymiotow?? Rano jak jem śniadanie to ledwo widzę jedzenie przez te zawroty:(
 
Ja też mam długie cykle... najczęściej miałam dłużej niż 30 dni, czasem sięgały nawet do 33dni. Nie wiem czy faktycznie jestem teraz w 7tygodniu...
Czy Wy też macie zawroty głowy i mega mdłości bez wymiotow?? Rano jak jem śniadanie to ledwo widzę jedzenie przez te zawroty:(

ja mam co 32 dni cykle
 
Jeżeli chodzi o mnie czasem czuje klocie z prawej lub lewej strony wydaje mi się że to jajniki. A brzuch boli po wysiłku, przy dzieciach trudno o więcej wolnego ale staram się organizować czas na odpoczynek szczególnie w tym 1 trymestrze.
 
Ja też mam długie cykle... najczęściej miałam dłużej niż 30 dni, czasem sięgały nawet do 33dni. Nie wiem czy faktycznie jestem teraz w 7tygodniu...
Czy Wy też macie zawroty głowy i mega mdłości bez wymiotow?? Rano jak jem śniadanie to ledwo widzę jedzenie przez te zawroty:(
Też takie cykle miałam bo karmie piersią. Masakra nawet nie wiem kiedy owulacja, zapłodnienie. W 5t3d nie słyszałam serduszka biegnę w przyszłym tygodniu znów do giną. Też mam mdłości czasem nawet bardzo doczekają, szczególnie rano lub po obfitym posiłku.
 
reklama
Do góry