reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja Wlasnie nie pije zbyt wiele :/ teraz odkopalam badania z poprzedniej ciazy i bylo to samo...
ide na 16:40 do lekarza I zobaczymy co mi powie. Mam nadzieje, ze da leki I bedzie ok.
Zastanawiam sie czy tez wplywu nie mialo zle pobranie moczu, bo zapomnialan sie podmyc :/
Masz wysokie pH, co sprzyja rozwojowi bakterii, postaraj się zakwasic organizm
 
reklama
Ja bym chciała bliźniaki ale logistycznie sobie tego nie wyobrażam! Teraz z jednym czasem jest ciężko A co dopiero z 3 małymi bobasami. No ale co będzie to będzie. Mój dziadek jest z bliźniaków:-)
 
reklama
A mnie przeraża myśl że mogą być bliźniaki bo w takim razie bym miała razem 5 dzieci. Myślałam że to widać na 1 usg, a tu tyle jest sytuacji że przy jednojajowych widać dopiero po 12 tyg. Mój tata jest bliźniakiem.
Podobno antykoncepcja hormonalna daje większe prawdopodobieństwo bliźniaków, ale ja jej nie stosowałam, ale życzę bliźniaków tym co by chciały :)
 
Do góry