reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie zero objawów od wczoraj bóle zniknęły jestem pełna energi, aż się zaczęłam bać... A do wizyty jeszcze trochę jak bym poszła 6 sierpnia to gdzieś 6 tydzień wypadnie nie wiem czy nie za wcześnie boję się że zajde a tam nic nie będzie :(





No właśnie u mnie jeszcze 4tc a za wcześnie na wizytę nie ma co.
Choć wiem, że mdłości i jadlowstret są okropne
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤

Bardzo mi przykro, trzymaj się

Niestety przez 9 miesięcy będziesz zawsze na coś czekać, no ale życzę Ci żeby Ci szybko dni zlecialy do tej wizyty w spokoju i w dobrym humorze

A potem nie będzie lepiej, jeszcze więcej zmartwień już chyba do końca życia
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤
Bardzo mi przykro :( Teraz zadbaj o siebie, odpocznij, a jak będziesz gotowa to tak jak dziewczyny wspomniały może zrób badania, zmień lekarza. Trzymam za Was mocno kciuki, trzymajcie się cieplutko i bądźcie dobrej myśli :*
 
Domyślam się że teraz według ciebie jest wszystko bez sensu i że nic już nie będzie dobrze, ale może zrób badania i zobaczysz czy jest wszystko ok. Sama widziałaś ile dziewczyn jest po poronieniu to jest rzecznormalna która w przyrodzie występuje. Może jest wszystko ok a poprostu to był zbieg okoliczności. Tak jak mówię też 2 razy pod rząd poronilam, badania wychodziły u mnie i u męża ok. A teraz mam 3 dzieci i z 4 w drodze a w moim przypadku wystarczył sam duphaston, ale też nie wiem czy to dzięki temu bo progesteron w ciąży byl prawidłowy, a może te poronienia to był tylko błąd natury.
Z tym ze ja się nad sobą nie użalam, staram się znalesc pozytywne strony tego wszystkie. U mnie to też już drugi raz. Brałam dupston w każdej i niestety się nie udaje :(
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤
Bardzo mi przykro, współczuję :(
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie pozytywne słowa otuchy :) Jesteście cudowne :)
Z lekarzem zostaje tym samym, ufam jej bardzo :)
Badania zaczynam zaraz jak wyjdę że szpitala :)
Buziaki dla wszystkich i ściskam mocno!! ❤
Nie usowaj się w forum, nie musisz czytać no może być ciężko, my jesteśmy tu do marca na pewno, jeżeli Ci się uda po drodze to czekamy na informacje ;) będziemy Cię wspierać w każdej chwili masz od każdej myślę mnóstwo buziakilow I pozytywnej energii
 
Do góry