reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤
Miviu bardzo mi przykro, bardzo Ci kibicoałam, obiecaj jedno ze się nie poddasz, I będziesz próbować dalej, jesteś młoda super dziewczyna, porob wszystkie badania zmień lekarza może, dla tych rzeczy warto.
 
reklama
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka [emoji173][emoji173]
Kochana bardzo Ci wspolczuje...
A moze warto jeszcze chwile poczekac,czytalam wiele historii gdzie serduszko pojawialo sie w 9-10tyg bo owulacja byla pozniej...

Ja sama jestem przerazona,mam wizyte o 11. Przygotowuje sie na najgorsze....
 
Kochana ściskam cię mocno :* a ile testów robiłaś?? I właśnie takiej sytuacji ja się boję :((
Wiadomo że zawsze może być coś, każdy ma swoje leki, ja bardziej boję się porodu przedwczesnego, ale czy jest sens się nad tym zastanawiać? Trzeba dbać o siebie i być dobrej myśli.
 
Wiadomo że zawsze może być coś, każdy ma swoje leki, ja bardziej boję się porodu przedwczesnego, ale czy jest sens się nad tym zastanawiać? Trzeba dbać o siebie i być dobrej myśli.


Staram się kochana. Najgorsze to czekanie do wizyty już bym chciała mieć ją za sobą
 
Kochana bardzo Ci wspolczuje...
A moze warto jeszcze chwile poczekac,czytalam wiele historii gdzie serduszko pojawialo sie w 9-10tyg bo owulacja byla pozniej...

Ja sama jestem przerazona,mam wizyte o 11. Przygotowuje sie na najgorsze....
Nie ma na co czekać bo niestety jest brak zarodka a jest to już 9 tydz z OM i 7 z usg :(
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka [emoji173][emoji173]
O matko.. strasznie mi przykro. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe.. Ci co bardzo chcą mają takie problemy.. :( życzę Ci żebyś się nie poddała i walczyła dalej..
 
reklama
:( mała.czarna trzymaj się kochana! Jesteś wspaniała kobieta i zasługujesz na bycie mama wiec na pewno nią zostaniesz! Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze! Strasznie Ci współczuje tego co musiałaś przeżyć :(
 
Do góry