reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Chętnie pokażę jak wyjdę ze szpitala ;) Póki co to i tak nic nie widać, mam brzuch jak zawsze miałam. Może to też wynika z mojego wzrostu... No mam nadzieję, że nie jest to spowodowane tym, że dzidza się nie rozwija :(
Ponoć pierwszy trymestr jest bardziej widoczny podczas drugiej ciąży. Tak się pocieszam może troszkę
Spokojnie, w pierwszy ciąży też miałam termin na marzec. We wrześniu pojechałam na wakacje i kompletnie nic nie było widać po mnie, nawet w stroju kąpielowym nikt nie zauważył ;)
 
Już widzę że tam jedna dziewczyna pisała, słyszałam i koleżanka sprawdziła w 2 ciąży brzuch rośnie szybkiej nie koniecznie większy ale sztybciej, może jeszcze zależy jaki odstęp.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
To może być rozejście mięśnia prostego brzucha, tez to mam po pierwszej ciąży. Wystarczy, ze coś zjem i wyglądam jak w 5tym miesiącu, a jestem naprawdę szczupła ogólnie.
 
To może być rozejście mięśnia prostego brzucha, tez to mam po pierwszej ciąży. Wystarczy, ze coś zjem i wyglądam jak w 5tym miesiącu, a jestem naprawdę szczupła ogólnie.
Oo i to jest dobry trop. Zaczęłam to u siebie już kilka miesięcy temu podejrzewać jak rano miałam płaski brzuch a po posiłku ciążę spożywcza.
 
reklama
Do góry