reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja mam dzisiaj mega ciężki dzień... czuje się po prostu fatalnie :( wszystko mnie boli, najchętniej bym spać poszła :(
Ja też mam ciężki dzień .. ledwo wstałam z łóżka, mam fatalny humor i ciężko mi się w pracy skupic.. chodzę już jakbym miała brzuch, ciekzo mi wstać z krzesła. No masakra jakaś [emoji14] mam wrażenie już każdy wie o ciąży patrząc na to jak mi bębęn wywaliło.. a do tego mam same wątpliwości jak poradzę sobie z dwójką dzieci i czy nie lepiej było się jeszcze z tym wstrzymać. No to się wyżaliłam [emoji14]
 
reklama
Szczesciara za mną cały czas chodzi pizza... Nie się że to spowoduje przyrost masy.
Ty myślisz że nie chce jeść czegoś innego? Haha... dobre żarty. Muszę uważać bo choć nie jestem jakoś mega gruba to jednak z tych z ciężkimi kośćmi i nie chcę z dużo przytyć w ciąży, ani też nabawić się cukrzycy ciążowe czy innych problemów. Wieczory są najgorsze wtedy się włącza tryb posiadania i dogadzania sobie. Ale staram się być silna.
 
Ja też mam ciężki dzień .. ledwo wstałam z łóżka, mam fatalny humor i ciężko mi się w pracy skupic.. chodzę już jakbym miała brzuch, ciekzo mi wstać z krzesła. No masakra jakaś [emoji14] mam wrażenie już każdy wie o ciąży patrząc na to jak mi bębęn wywaliło.. a do tego mam same wątpliwości jak poradzę sobie z dwójką dzieci i czy nie lepiej było się jeszcze z tym wstrzymać. No to się wyżaliłam [emoji14]

Kurczę mi tez wywaliło brzuch ale dziwne w poprzedniej ciąży dopiero w 3 miesiącu było coś widać a teraz masakra:/
Tez mam wrażenie ze wszyscy dziwnie patrzą na mnie.

@Dmalw jak u Ciebie?
 
Ja też mam ciężki dzień .. ledwo wstałam z łóżka, mam fatalny humor i ciężko mi się w pracy skupic.. chodzę już jakbym miała brzuch, ciekzo mi wstać z krzesła. No masakra jakaś [emoji14] mam wrażenie już każdy wie o ciąży patrząc na to jak mi bębęn wywaliło.. a do tego mam same wątpliwości jak poradzę sobie z dwójką dzieci i czy nie lepiej było się jeszcze z tym wstrzymać. No to się wyżaliłam [emoji14]
Oooo... Ja też mam ciężko dzisiaj zero humoru, i spanie mnie dręczy, poprostu dramat i to sikanie co 5 minut, a u mnie w pracy nikt nie wie więc ciężko się kamuflować.
 
Ja też mam ciężki dzień .. ledwo wstałam z łóżka, mam fatalny humor i ciężko mi się w pracy skupic.. chodzę już jakbym miała brzuch, ciekzo mi wstać z krzesła. No masakra jakaś [emoji14] mam wrażenie już każdy wie o ciąży patrząc na to jak mi bębęn wywaliło.. a do tego mam same wątpliwości jak poradzę sobie z dwójką dzieci i czy nie lepiej było się jeszcze z tym wstrzymać. No to się wyżaliłam [emoji14]
Ja mam dokladnie to samo.a w jakim wieku masz pocieche?
Ja martwie sie czy podziele uwage na dwojke ,bo corka jest bardzo zazdrosna I wymagajaca. A zaczyna sie jej od wrzesnia szkola wiec wiadomo ze bedzie potrzebowala duuuzo uwagi bo to taki przeskok z zerowki przedszkolnej do szkoly.
 
5+4 TC [emoji28]
IMG_20190716_120903.jpeg
 
Ja mam dokladnie to samo.a w jakim wieku masz pocieche?
Ja martwie sie czy podziele uwage na dwojke ,bo corka jest bardzo zazdrosna I wymagajaca. A zaczyna sie jej od wrzesnia szkola wiec wiadomo ze bedzie potrzebowala duuuzo uwagi bo to taki przeskok z zerowki przedszkolnej do szkoly.
Skończył 3 latka. Jest bardzo grzecznym i bezproblemowym dzieckiem,ale mimo wszystko wiem,że to będzie dla niego trudne. :(
 
reklama
Do góry