reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, nadrobiłam czytanie:)

Hej, byłam u A. Żylińskiego (jestem z Suwałk). Umówiłam się na wizytę w Sejnach, mają fajną obsługę w szpitalu. Przyjmuje bardzo fajny lekarz Kacprzycki (młodszy asystent) ale są takie kolejki, że wizytę miałabym dopiero 23 października. Poszłam więc na najbliższy wolny termin i trafiłam na lekarza kierującego oddziałem. Generalnie opinii póki co nie wystawię. Niżej tłumaczę o co chodzi.

Moja ciocia robiła i wyszło, że dziecko urodzi się chore. Przepłakała milion nocy, zaczęli nawet współpracę z fundacją , żeby po narodzinach już zacząć leczenie. Okazało się, że dziecko urodziło się zdrowe, a co stresu przeżyła to jej.
Z drugiej strony jak najbardziej masz rację, jak pisałam, mój mąż powiedział, że trzeba będzie pomyśleć o tych badaniach, ale wiesz, w momencie kiedy nie wiem, czy "cokolwiek z tego będzie" to nie chcę słuchać, pół wizyty że muszę koniecznie iść na badania i to koniecznie z jego zleceniem, koniecznie do Białegostoku. Ja się wtedy martwiłam tym, że dziecka może wcale nie być. Potrzebowałam profesjonalnego wyjaśnienia, że tak może być i to niekoniecznie oznacza, że coś jest nie tak. Tego dowiedziałam się od Was na forum i dziękuję Wam bardzo za iskierkę nadziei :happy2:

Czekamy, na pewno będzie dobrze! Trzymam mocno kciuki!!
Teraz chciałabym Wam opisać, co stało się wczoraj na wizycie. Doktor do którego byłam umówiona przyjmuje w przychodni przy szpitalu, więc zamiast o 9-9:30 zostałam przyjęta o około 11:15 (lekarz miał zabieg, który się trochę przedłużył). Z racji tego, że nie miał zbytnio czasu, żeby biegać ze mną po gabinetach i robić USG, zdecydował, że najpierw porobi wszystkie badania i na 3 dni zostanę w szpitalu.
Więc wczoraj pobrali mi krew, kazali napełnić pojemnik na mocz, a jutro jak lekarz będzie na oddziale to mając wyniki zrobi mi USG. Więc... Dalej nic nie wiem, mało tego, tak jak jedna z Was, chyba Kamsi, chciałam ukryć ciążę w pracy do połowy sierpnia, ale teraz kiedy jestem w szpitalu, chyba jest to nierealne.
ZgodziłaS się na szpital? Konieczny był? Pewnie w pracy już się dowiedzą. No przecież zwolnienie muszą ci wystawić.
 
ZgodziłaS się na szpital? Konieczny był? Pewnie w pracy już się dowiedzą. No przecież zwolnienie muszą ci wystawić.
Ja uważam, że zupełnie nie był konieczny, bo generalnie tylko tyle że w nim jestem. No ale wyjścia zbytnio nie miałam, jeśli chciałam mieć badania zrobione i jeśli chcę doczekać USG, no to muszę dostosować się do zaleceń lekarza. Nie mogę doczekać się jutra i USG.
 
Dziewczyny a tak z innej strony idę na wesele 17 sierpnia to będzie 12 tydzień, myślicie że zakamufluje taka sukienka delikatnie? I mam nadzieję że się się zamieszczę wezmę L... Bo w dzień spoko ale wievzorem zaczyna mi brzuch rosnąć... I moga być dogadywania tym bardziej że nie będę pić.
Sukienka piękna, ale jeśli będzie już trochę brzuszka to nie wiem czy nie będzie za krótka. Ja mam wesele 21 września i mam już sukienkę, nie wiem czy w nią wejdę we wrześniu....
 

Załączniki

  • E861197F-D8E0-4964-B4B9-95C6EB8E21EA.png
    E861197F-D8E0-4964-B4B9-95C6EB8E21EA.png
    485,9 KB · Wyświetleń: 76
Sliczna ta długa ;) ja się w długich źle czuje ;) też mi się wydaje krótka ale widziałam u dziewczyn realnie nie ma modelce i długość w połowe uda, zobaczymy jeżeli mi wpadnie coś innego w oko ;)
 
Sukienka piękna, ale jeśli będzie już trochę brzuszka to nie wiem czy nie będzie za krótka. Ja mam wesele 21 września i mam już sukienkę, nie wiem czy w nią wejdę we wrześniu....

Wow[emoji7][emoji7] jeśli chciałabyś później sprzedać daj znać bo ja mam za rok :)
 
reklama
Do góry