reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny wakacji nam trzeba, bo jak się siedzi w domu lub w pracy mamy czas się zamartwiac a tak to wakacje zwiedzanie i plaża i nie ma czasu na myślenie a zrelaksowana mama to szczęśliwy dzidziuś ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

Oj żebyś wiedziała. A tu jeszcze 3tyg trzeba czekać :/ ale za 1,5tyg wizyta!:)
 
reklama
Ja się trochę denerwuje żeby stres nie zaszkodził fasolce, bo w środę mam egzamin praktyczny na prawko i nie pytajcie jak mnie to stresuje, o niczym innym nie myśle.. a jeszcze jak będę musiała kilka podejść mieć to będzie masakra
Spokojnie, fasolce nic się nie stanie ;) zwłaszcza,że egzamin najbardziej stresuje do jego rozpoczęcia. Jak już wsiądziesz to będzie lepiej :) ja miałam niestety wiele stresów w 1 ciąży.. sytuacja w rodzinie, rozpoczęcie studiów.
 
Ja straszne parcie czuje nawet jak się załatwię i jeszcze takie drętwienie nóg,

Co do urlopu to ja za 2 tyg jadę nad morze [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Witam i ja . Ja w ten piątek będę miała pierwsze usg...niby ma to być 7tc5d. Więcej musi być sytuacja klarowne. Martwię się bo ha nie mam objawów ciąży . Czuje się normalnie

Witam nowe mamusie.

Za 1,5 tyg też urlopuje nad morzem.

Mala czarna powodzenia jutro
 
Dziewczyny ja czuje takie parcie na pęcherz jakbym miała zapalenie pęcherza ma ktoś takie uczucie?
Ja tez co chwile chodzę siusiu, ale nie ma się czym martwić, bo na początku to normalne. Chyba, że odczuwasz ból i pieczenie to może być zapalenie pecherza, ale jak masz normalne parcie to jest ok :)
 
reklama
Witam i ja . Ja w ten piątek będę miała pierwsze usg...niby ma to być 7tc5d. Więcej musi być sytuacja klarowne. Martwię się bo ha nie mam objawów ciąży . Czuje się normalnie

Witam nowe mamusie.

Za 1,5 tyg też urlopuje nad morzem.

Mala czarna powodzenia jutro

Hej, no to nie jesteś sama bo ja też narzekam na brak objawów… O ile w ogóle można na to narzekać.
Znając życie, w piątek zobaczysz serce jak dzwon wyjdziesz z uśmiechem także głowa do góry.
 
Do góry