reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Nie czuje bólu tylko takie parcie jakbym miała cały czas pełen pęcherz. Ja jeszcze nie miałam takich nocy żebym się obudziła na siku specjalnie ale pewnie zaraz się to zmieni
 
Nie czuje bólu tylko takie parcie jakbym miała cały czas pełen pęcherz. Ja jeszcze nie miałam takich nocy żebym się obudziła na siku specjalnie ale pewnie zaraz się to zmieni

Kinderka88 jak czujesz dyskomfort i cały czas parcie na pęcherz to być może masz jakąś bakterię w moczu. Nie martw się na zapas, ale może oddaj mocz do badania jutro z rana.
Ja przy zapaleniu pęcherza miałam podobnie jak ty. Miałam parcie na pęcherz ale siusiałam po kilka kropelek.
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim życzę udanych wizyt w przyszłym tygodniu, żeby zmartwienia się rozwialy i pozostały tylko dobre cudowny widok dzidziusiow i serduszek.

Jak bylyscie u lekarza to pozwolił wam posłuchać serduszka, czy tylko widzialyscie na monitorze. Ja ostatnio słyszałam, cudowny dźwięk.

Co do imion to podobają mi się: Oskar, Błażej lin Nikodem
A dziewczynki : Urszula, Izabela, Blanka, Sylwia i Edyta.
 
A powiedzcie mi apropo usg pierwszego, to zawsze jest waginalne? Zawsze myślalam że w ciąży to przez brzuch ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
A powiedzcie mi apropo usg pierwszego, to zawsze jest waginalne? Zawsze myślalam że w ciąży to przez brzuch ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

Do 10tc mniej więcej waginalne. Potem przez brzuch. Zależy tez od wagi ciężarnej. U szczupłych osób szybciej widać przed brzuch. Nasze kropeczki to dosłownie okruszki nie byłoby ich widać normalnym usg :)

Ja nie sikam jakoś więcej... prócz piersi lekkie mdłości dziś i bóle głowy.

Myślicie; ze ma sens robienie jeszcze bety?
 
Do 10tc mniej więcej waginalne. Potem przez brzuch. Zależy tez od wagi ciężarnej. U szczupłych osób szybciej widać przed brzuch. Nasze kropeczki to dosłownie okruszki nie byłoby ich widać normalnym usg :)

Ja nie sikam jakoś więcej... prócz piersi lekkie mdłości dziś i bóle głowy.

Myślicie; ze ma sens robienie jeszcze bety?
Nie rób już, idź spokojnie na usg. Najwyżej lekarz Cię wyślę ;)
 
reklama
I dalej
 

Załączniki

  • 6593876A-A973-4A6F-B088-374EABAA8A76.png
    6593876A-A973-4A6F-B088-374EABAA8A76.png
    102,9 KB · Wyświetleń: 71
  • 7BF3EB92-288A-409E-A23D-14B96DE7CBB0.png
    7BF3EB92-288A-409E-A23D-14B96DE7CBB0.png
    148,9 KB · Wyświetleń: 68
Do góry