reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Tak ja też biorę "antybiotyk", podobni zna pić to myślalan że wszystkich pozabijam. My mamy dziaj taka pogodę, już mam disc nie ma miejsca suchego na mnie.
Mali komu widać suwaczki, ja też mam w sygnaturze I nie widać, dopiero jak wklejam to widać.
f2w3gov37znp1hsr.png
 

Załączniki

  • IMG_20190714_105041.jpg
    IMG_20190714_105041.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Ja się trochę denerwuje żeby stres nie zaszkodził fasolce, bo w środę mam egzamin praktyczny na prawko i nie pytajcie jak mnie to stresuje, o niczym innym nie myśle.. a jeszcze jak będę musiała kilka podejść mieć to będzie masakra
 
Dziewczyny ja tak myśle, ze chyba ten moj pęcherzyk miał jednak więcej niż 5mm znalazłam na usg taki zapis 2,6cm to chyba to bardziej prawdopodobne co? Tym bardziej? Ze na zdjęciu 1:1 ma więcej
Ale pecherzyk ciążowy czy żółtkowy? Mój na pierwszej wizycie w 5+0 ciążowy miał 5mm a żółtkowy 2mm, teraz w 6+0 ciążowy nie wiem ile a ten żółtkowy miał 4mm. 2.6cm to chyba za duży na ciążowy bez zarodka tak mi się wydaje że już jak ma powyżej 16mm to zarodek powinien być. Może 2.6cm to wielkość jajnika bo to by pasowało?
 
Ale pecherzyk ciążowy czy żółtkowy? Mój na pierwszej wizycie w 5+0 ciążowy miał 5mm a żółtkowy 2mm, teraz w 6+0 ciążowy nie wiem ile a ten żółtkowy miał 4mm. 2.6cm to chyba za duży na ciążowy bez zarodka tak mi się wydaje że już jak ma powyżej 16mm to zarodek powinien być. Może 2.6cm to wielkość jajnika bo to by pasowało?

To już sama nie wiem :/ czyli jednak możliwe, ze 5mm? Chyba zaczynam wariować. Zamiast spytać dokładnie to teraz się zamartwiam.
 
reklama
Dziewczyny wakacji nam trzeba, bo jak się siedzi w domu lub w pracy mamy czas się zamartwiac a tak to wakacje zwiedzanie i plaża i nie ma czasu na myślenie a zrelaksowana mama to szczęśliwy dzidziuś ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Do góry