reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej Joanno :) ja byłam w 5t+3D i nie było zarodka był śliczny pęcherzyk i ciałko żółte. W tym tygodniu wszystko dzieje się błyskawicznie i dziewcxyzny które były 2 dni później już widziały serduszko :)
Nie martw się będzie dobrze :)
Ja tez mam 5latka :)
O to będziemy miały w tym samym wieku dzieciaczki :) chyba pójdę we wtorek bo później lekarz ma urlop a nie chce tyle czekać.. Test robiony w terminie miesiączki pokazał 2 grube kreski to może już zobaczę fasolke:)
 
Mamy chyba taki sam termin prawda? Czuję się bardzo dobrze, mam trochę obolałe piersi i chodzę co chwile siusiu. A tak jest super. Pierwsza ciąże miałam książkowa, liczę na to że będzie tak samo :)
Ja mam na 13.03 czyli podobnie :) początki mojej pierwszej ciąży też były książkowe, a przy tej już mam troszkę dość [emoji14]
 
reklama
Do góry