reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej Przyszłe Mamy
O ciąży dowiedziałam się prawie dwa tygodnie temu, przed spodziewana miesiączka- intuicja i pierwsze objawy.
Wczoraj wyszłam szczęśliwa od ginekologa, a strasznie się martwiłam.
Ginekolog zauważyła pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i 0,17cm zarodek.
Dziś w nocy pierwszy raz wymiotowałam, ale ogólnie każda noc mam nieprzespana przez ‚okresowy’ ból brzucha.
Od ponad tygodnia biorę duphaston i luteinę 2x1.
Ostatnia @ 05/06/19, przewidywany termin na 11/03/20, jak dobrze liczę 5t2d.
To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się we wrześniu 2017roku na 9mc. Przerażajace, że jest tak dużo naszych aniołków... [emoji22]
Jestem pełna nadziei ze teraz uda się nam wszystkim [emoji7]
Powodzenia Mamy [emoji847]
 

Załączniki

  • IMG_0177.JPG
    IMG_0177.JPG
    215,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Hej Przyszłe Mamy
O ciąży dowiedziałam się prawie dwa tygodnie temu, przed spodziewana miesiączka- intuicja i pierwsze objawy.
Wczoraj wyszłam szczęśliwa od ginekologa, a strasznie się martwiłam.
Ginekolog zauważyła pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i 0,17cm zarodek.
Dziś w nocy pierwszy raz wymiotowałam, ale ogólnie każda noc mam nieprzespana przez ‚okresowy’ ból brzucha.
Od ponad tygodnia biorę duphaston i luteinę 2x1.
Ostatnia @ 05/06/19, przewidywany termin na 11/03/20, jak dobrze liczę 5t2d.
To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się we wrześniu 2017roku na 9mc. Przerażajace, że jest tak dużo naszych aniołków... [emoji22]
Jestem pełna nadziei ze teraz uda się nam wszystkim [emoji7]
Powodzenia Mamy [emoji847]
Piękna fasolka. I gratuluję :-)
 
Biedronka my tutaj jesteśmy najstarsze. ..;-). Ale duszą tez młode :-) i mamy dzueci w podobnym wieku . Juz mówiłaś im? Ja dopiero po pierwszej wizycie myślę że już powiem. Juz widzę ich niedowierzanie . Trochę boje się reakcji starszaka. To już nastolatek który ma swój świat.

Oczywiście obawiam się też reakcji całej rodziny. Bo każdy myśli ze my z mężem zamknelismy temat dzieci 7 lat temu . Będą gadać hi hi . Jestem z małej miejscowości to już widzę jak będą szeptany o " wpadce " albo że polecielismy na 500 + :-(
 
A jak Wasze dzieci zareagowały na ciążę? Dla mnie to było takie cudowne jak mój 3-latek się ucieszył. Kilka razy dziennie ogląda kropkę z USG i wymienia co będą razem robić . A jak idzie spać to mowi- dobranoc dzidzia. Mam łzy w oczach ze wzruszenia :)
 
To ja wam powiem coś pozytywnego ze wczoraj betę robiłam i mam 563 :)
Ktory tydzien? :) ja jutro ide na bete i w poniedzialek zeby we wtorek ginekolog sie zapoznal i rozpoznal czy jest prawidlowy wzrost. A ja dziewczyny obudzilam sie z pobolewaniem podbrzusza..:( tez tak macie??mam nadzieje ze to normalne...
 
Hej Przyszłe Mamy
O ciąży dowiedziałam się prawie dwa tygodnie temu, przed spodziewana miesiączka- intuicja i pierwsze objawy.
Wczoraj wyszłam szczęśliwa od ginekologa, a strasznie się martwiłam.
Ginekolog zauważyła pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i 0,17cm zarodek.
Dziś w nocy pierwszy raz wymiotowałam, ale ogólnie każda noc mam nieprzespana przez ‚okresowy’ ból brzucha.
Od ponad tygodnia biorę duphaston i luteinę 2x1.
Ostatnia @ 05/06/19, przewidywany termin na 11/03/20, jak dobrze liczę 5t2d.
To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się we wrześniu 2017roku na 9mc. Przerażajace, że jest tak dużo naszych aniołków... [emoji22]
Jestem pełna nadziei ze teraz uda się nam wszystkim [emoji7]
Powodzenia Mamy [emoji847]
Gratuluje slicznego kropka:):):):)
 
reklama
Ktory tydzien? :) ja jutro ide na bete i w poniedzialek zeby we wtorek ginekolog sie zapoznal i rozpoznal czy jest prawidlowy wzrost. A ja dziewczyny obudzilam sie z pobolewaniem podbrzusza..:( tez tak macie??mam nadzieje ze to normalne...

5 tydz 4+2, byłam wczoraj u endokrynolog to powiedziała ze bardzo dobry przyrost idę 25 na usg
 
Do góry