reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Laseczki, a co myślicie o pieluchach? Waham się czy inwestować w pampers czy może dada czy z lidla?
Jak zamierzacie do snu kłaść bobasy?
czy wystarczy w łóżeczku, materac, podkład na materac, prześcieradełko na to położyć tylko jakąś kołderkę lub koc minky i na to położyć zawiniętego w rożek lub kocyk maluszka? To mój pierwszy bobss
 
reklama
A jaakiees te podkłady pod materac, przeeijaak, Wózek się kupuje? I powiedzcie mi przeeijaak na łóżko to ttakki zwykły za 40 zł z Ikea? I co na to te podkłady? Dochodzę do wniosku, że nic niee wiem i niee mam.... Byłam w Lidlu kupiłam body mi ssie poddobajaa :) i biustonosze do kaarnieenia też ładne i tanie
 
Jeśli chodzi o pieluszki to spokojnie na allegro kupisz wielopak Pampers w podobnej cenie jak Dada. Ja właśnie jestem w trakcie szukania i jest tego mnóstwo. Aczkolwiek uważam, że Dada z Biedronki są równie dobre jak Pampers. Nie polecam jedynie z Lidla i Rossmann. A jeśli chodzi o kładzenie dziecka w łóżeczku to ja przykrywalam kołderką i co karmienie zmieniałam strony na których leżały z prawej na lewą i odwrotnie, a za plecki kładłam zwinięty w rulon kocyk, tak aby nie przekręciło się na plecki.
 
Ja też byłam dzisiaj w Lidlu po ubranka ale jakie było moje rozczarowanie jak zobaczyłam, że nie ma wszystkich rozmiarowek... Więc bodziakow wcale nie kupiłam tylko pajacyki i spodenki 😟 Ja z przewijakow wcale nie korzystałam przy poprzednich dzieciach, a nawet zakupiłam taki zupełnie niepotrzebnie. Po prostu wygodniej mi było położyć podkład na łóżku i tak przewinąć dziecko.
 
Jeśli chodzi o pieluszki to spokojnie na allegro kupisz wielopak Pampers w podobnej cenie jak Dada. Ja właśnie jestem w trakcie szukania i jest tego mnóstwo. Aczkolwiek uważam, że Dada z Biedronki są równie dobre jak Pampers. Nie polecam jedynie z Lidla i Rossmann. A jeśli chodzi o kładzenie dziecka w łóżeczku to ja przykrywalam kołderką i co karmienie zmieniałam strony na których leżały z prawej na lewą i odwrotnie, a za plecki kładłam zwinięty w rulon kocyk, tak aby nie przekręciło się na plecki.
Ja planuje kupić z trzech czterech firm male opakowania pieluch i zobaczyć co mojej córce będzie najbardziej odpowiadało.
Jeśli chodzi o kładzenie spac - dopóki nie będzie się przekręcać będę ja kłaść pod kocykiem zmienjac strony a Później jak już będzie się kręcić i obracać, kupie śpiworek do spania :) tak najbezpieczniej :)
 
Ja też byłam dzisiaj w Lidlu po ubranka ale jakie było moje rozczarowanie jak zobaczyłam, że nie ma wszystkich rozmiarowek... Więc bodziakow wcale nie kupiłam tylko pajacyki i spodenki 😟 Ja z przewijakow wcale nie korzystałam przy poprzednich dzieciach, a nawet zakupiłam taki zupełnie niepotrzebnie. Po prostu wygodniej mi było położyć podkład na łóżku i tak przewinąć dziecko.
Spróbuj przez internet - chyba można zamówić z odbiorem w lidlu :) maja bardzo dobrej jakości ubranka i tanie - sama kupiłam dużo plus dostałam od koleżanki :)
 
Empik
 

Załączniki

  • Screenshot_20200113-173813.jpg
    Screenshot_20200113-173813.jpg
    209,4 KB · Wyświetleń: 53
Ja na razie kupiłam po paczce pieluszek z tesco i biedry. Jak się okaże, że mała będzie miała uczulenie czy coś kupię pampersy pampers. Ja zamierzam kłaść dziecko normalnie na pościeli w łóżeczku. Zamówiłam 10 cm materacyk, kolderke z poduszką, taką poduszkę motylek ;) Mam zamiar jeszcze kupić spiworek do wózka i fotelika, kocyk minky i chyba wystarczy. Jak będzie bardzo zimno to mam jeszcze taką drugą kołderką mniejszą do wózka. Natomiast nie mam żadnego kombinezonu, ani jakby spiworka na szelkach. Ostatnimi czasami w marcu bywało zimno i nie wiem czy ten spiworek do fotelika wystarczy.
 
A wcześniej nie ogarnęłam co to do końca jest przewijak... I kupiłam stół do przewijania w ikea. Teraz musze taki twardy przewijak dokupić. Ale ten stół się przyda, będę tam trzymać pieluszki, kosmetyli itp. Może wanienka wejdzie ;)
 
reklama
Do góry