reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

leukocyty u mnie 16, norma do 10. Ostatnio było 13... Limfocyty 15, 3 norma od 25... W rozmazie limfocyty 19 a norma od 25. Crp 0,61 gdzie norma do 0,5 wiec mysle że spoko.
Ja przed przeziebieniem miałam też leukocyty 13, więc te 16 to pewnie przez przeziębienie. A erytrocyty i hematokryt mam delikatnie obniżony, a limfocyty znowu podwyższone niezancznie. I lekarz mówił że morgologia okej ;)
 
reklama
A mialyscie mocz ostatnio badany? Mój ma ph 8 i fosforany a nie powinno ich być. Lekarz mówił, że mam dużo pić, a ph się też nie martwić bo i w pochwie jest inne teraz ph i ogólnie ciąża ma na to wpływ. Myślę, że chyba mogę mu uwierzyć ;)
 
A mialyscie mocz ostatnio badany? Mój ma ph 8 i fosforany a nie powinno ich być. Lekarz mówił, że mam dużo pić, a ph się też nie martwić bo i w pochwie jest inne teraz ph i ogólnie ciąża ma na to wpływ. Myślę, że chyba mogę mu uwierzyć ;)
Ja mam ph 7 i właśnie fosforany weszły dzissiaaj pierwszy raz. Dużo pije, myślę że jak krwi czy leukocytow czy bakterii niee ma to ok. A. Bierzesz może hepaarynee?
 
A mialyscie mocz ostatnio badany? Mój ma ph 8 i fosforany a nie powinno ich być. Lekarz mówił, że mam dużo pić, a ph się też nie martwić bo i w pochwie jest inne teraz ph i ogólnie ciąża ma na to wpływ. Myślę, że chyba mogę mu uwierzyć ;)

Tez czasem pH moczu wychodziło mi 8 - podobno normalne są takie wahania w ciąży :) później spadło samo :) miałam tez w podobnym czasie posiew robiony z moczu i był Ok.
 
Ojciec małej jest mocno drobniejszy... Ma 156 cm wzrostu i waży 50 kg hahah. Tylko, że genetyk mówił że to nie może być rodzinne, bo każdy płód powinien sie tak samo rozwijać. Ja mam nadzieję, że będZie niska i drobna jak mąż a nie jakaś chora ;)
Trochę dziwne jak dla mnie to co ten lekarz mówi, że niby różnice genetyczne rozwijają się dopiero po urodzeniu 🤔😋 wg tego co mówi, każde dziecko w określonym wieku powinno rodzić się o tej samej wadze 😁😂 a przecież wiemy że to nie prawda!
...No chyba że mu chodzi o dysproporcje 🤔
 
reklama
Do góry