reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja jestem chora na nerwice lękowa z tendencja do depresji. Leczyłam sie przed ciąża i być moze w ciąży tez bedzie trzeba. Możesz skonsultować sie z psychiatra. Czasem warto przyjąć leki i wtedy psychika lepiej to zniesie....

Psychiatra proponowała mi leki, ale się boję. Czekam do 2 trymestru, zobacze jak będzie po prenatalnych. Jak sobie radzisz?
 
Psychiatra proponowała mi leki, ale się boję. Czekam do 2 trymestru, zobacze jak będzie po prenatalnych. Jak sobie radzisz?
No od drugiego trymestru można spokojnie włączyć. Nie bój sie, nie ma czego. Moja lekarka mówi, ze dobro psychiczne kobiety jest tak samo ważne jak dziecka. Ja przede wszystkim jestem pod opieka psychologa i mam świetnego psychiatrę, który tez do mnie podchodzi terapeutycznie. Generalnie na co dzień zajmuje sie swoją praca, hobby. Staram sie przekierowywać myśli i to pomaga. Czasem pomedytuję czy poćwiczę oddech. Chodzę na zajęcia grupowe. Naprawdę da sie to opanować. Mam koleżankę, która brała leki na psychozę w ciąży i urodziła zdrowego chłopaka :)
 
reklama
Do góry