reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mi się bardzo podobają wizualnie Anex sport. Macie jakieś doświadczenia lub wiedzę na temat tych wózków, doświadczone mamy? Ja nie będę musiała nosić wózka, mam windę i tez raczej jazda po chodnikach tylko.
Szwagierka ma, właśnie w mieście z winda i tam jest Oki, sprawdza się, ale jak miała u nas na wsi[emoji12] to po głupiej trawie w ogródku ciężko jeździł, poza tym dość ciężki jest
 
Szwagierka ma, właśnie w mieście z winda i tam jest Oki, sprawdza się, ale jak miała u nas na wsi[emoji12] to po głupiej trawie w ogródku ciężko jeździł, poza tym dość ciężki jest
Dzięki za info. Ja nie mam nikogo na wsi niestety. Poza tym koło 8-10 miesiaca kupię porządna lekka spacerówkę, a wózek pójdzie w odstawke. Do domu przeprowadzimy się za jakieś dwa lata i tam nie ma jeszcze dróg asfaltowych wiec dla drugiego dziecka to na pewno jakiś jeep wśród wózków będę musiała kupić :D
 
A ja kompletnie nie wiem na jaki wózek się zdecydować podobają mi się biało czarne biało szare najlepiej z dużymi kółkami ale musi być bardzo lekki myślałam taki do 7 kg ale nie mogę nic znaleźć...

Kto jutro wizytuje?
 
Znalazłam taki ale myślę że i tak pojadę do Pokusy i obejrzę osobiście co tam mają.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190825-152942.jpg
    Screenshot_20190825-152942.jpg
    209,8 KB · Wyświetleń: 80
@anita za ile kupiłaś bilet? Właśnie patrzę na ceny to te za 75 zł tylko w bocznym sektorze o ciekawa jestem jak tam będzie widać. Byłaś kiedyś na tym bo ja nie a ciekawa jestem opinii
 
Wiesz co mi się wydaje że nie szkodzi, oczywiście stres tak spinasz mięśnie itd.. Słuchaj jak się denerwujesz odczuwa to cały Twój organizm wiec dzidziuś też na pewno.
Nie da się wszystkiego uniknąć taka jest prawda też wrzuć na luz jest ciężko, sama się staram bo dużo hormony nam utrudniają.
Pomysł czy byś przy dziecku się tak klocila, bo o ile wiem malce w nas już czują, a w najbliższych tygodniach zaczną słyszeć.
Świadkiem byłam jak mi mąż trochę ciśnienie podniósł i Mała się strasznie gwałtownie zaczęła ruszać.
f2w3gov37znp1hsr.png
Mysle, ze taki jednorazowy skok cisnienia nie powinien zaszkodzic. Gorzej, jakby zylo sie w permanentym stresie. Tez pamietam, jak kiedys poklocilam sie ostro z mezem. Myslalam, ze mi dziecko przez pepek z brzucha wyskoczy.
@Anita1990 jak tam dzisiaj sytuacja w domu? Mezus sie zreflektowal?
Ja używałam przy córce riko Nano , cudowny i lekki do prowadzenia plus skorupa kiddy evolution pro 2 , sprawdzał się fajnie do stelaża bo rozkładal się do pozycji bardziej leżącej i kolory mają fajne [emoji16] , ale wózek ten polecam tylko jeśli nie musisz taszczyc na piętro, spacerowka duża i to był minus , więc zmieniliśmy na joie litetrax 4 air po 9 miesiącach użytkowania Riko. Teraz stawiam od początku na Joie Mytrax , gondola posluzy myślę pół roku , a potem wózka nie trzeba zmieniać bo Joie mytrax i litetrax air to prawie to samo

Teraz tak patrzę i zastanawiam się co się dzieje że u nas wózek joie litetrax kosztuje 190 euro czyli ok.760zl A w Polsce 1000... [emoji2955]
Nie tylko z wozkami jest taka sytuacja. Chcialam kiedys kupic tablet w Polsce, bo stwierdzilam, ze cena powinna byc nizsza albo porownywalna do tej w Holandii. Tablet okazal sie drozszy...az przykro sie robi.
Znalazłam taki ale myślę że i tak pojadę do Pokusy i obejrzę osobiście co tam mają.
Super jest ten wozek. Moze sie skusze.

Będę mama masz jutro wizytę?
Tak, jutro o 16:30. Pamietam, ze ty masz w okolicach 15:00 :) juz nie moge sie doczekac. Myslisz, ze tym razem bedziemy mialy usg przez brzuch czy dopochwowo? Z OM jutro bedzie 9t4d.
 
reklama
Mysle, ze taki jednorazowy skok cisnienia nie powinien zaszkodzic. Gorzej, jakby zylo sie w permanentym stresie. Tez pamietam, jak kiedys poklocilam sie ostro z mezem. Myslalam, ze mi dziecko przez pepek z brzucha wyskoczy.
@Anita1990 jak tam dzisiaj sytuacja w domu? Mezus sie zreflektowal?

Nie tylko z wozkami jest taka sytuacja. Chcialam kiedys kupic tablet w Polsce, bo stwierdzilam, ze cena powinna byc nizsza albo porownywalna do tej w Holandii. Tablet okazal sie drozszy...az przykro sie robi.

Super jest ten wozek. Moze sie skusze.


Tak, jutro o 16:30. Pamietam, ze ty masz w okolicach 15:00 :) juz nie moge sie doczekac. Myslisz, ze tym razem bedziemy mialy usg przez brzuch czy dopochwowo? Z OM jutro bedzie 9t4d.
Miałam wczoraj na IP 9t6 i dooochwowe ale może w sumie taka procedura[emoji6]
 
Do góry