reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Anita1990 jaki wózek kupujesz?
f2w3gov37znp1hsr.png
Mi się ten podoba lub anex sport. Ale wiadomo nie znam się jeszcze, czytać będę dopiero za kilka miesięcy, żeby był odpowiedni pod każdym względem, a nie tylko ładny. Doświadczone mamy mam nadzieje, ze pomogą :)
 

Załączniki

  • C4083253-91C6-463A-943F-B3D0803D0DF0.png
    C4083253-91C6-463A-943F-B3D0803D0DF0.png
    98,9 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Fotelik [emoji6] przepraszam [emoji6]
f2w3gov37znp1hsr.png

Tak myślałam [emoji6]
Kupujemy cybex cloud z i-size z baza [emoji6]
Ale wózek tez prawie wybrany waham się między joolz day 3 i bugaboo fox [emoji6]

Link do fotelika:
 
Tak myślałam [emoji6]
Kupujemy cybex cloud z i-size z baza [emoji6]
Ale wózek tez prawie wybrany waham się między joolz day 3 i bugaboo fox [emoji6]

Link do fotelika:
Woow :) Super te wozki ale cena mnie zabiła :D ale wiadomo jak można sobie pozwolić to super! :) Ja chciałabym się do 1500 zmieścić mam nadzieje ze coś znajdę :)
 
Woow :) Super te wozki ale cena mnie zabiła :D ale wiadomo jak można sobie pozwolić to super! :) Ja chciałabym się do 1500 zmieścić mam nadzieje ze coś znajdę :)

Na pewno znajdziesz. Mnie przy Michale tez ograniczały fundusze ale znalazłam świetny używany quinny i tez byłam zadowolona. A zapłaciłam za niego niecałe 700zl wtedy ;)
Dużo na Facebooku jest grup sprzedażowych warto pooglądać tez ;)
Cena dość wysoka ale obiecałam sobie, ze kupię sobie taki wymarzony ;)
 
Dziewczyny witam się z wami mam nadzieje ze mogę do was dołączyć ❤

ostatnia miesiączke mialam 06.06 a 1 lipca zrobilam bete i wynik był 74.7, po 48h 199 :)
Niestety mam podwyzszone tsh- 4 :( bylam u endokrynologa, biore euthyrox 75 i 26.07 ide na kolejną wizytę sprawdzic jak spada.

Przy okazji ze ta lekarka jest też ginekologiem to zrobiła mi usg i był pęcherzyk 4.46mm
Ide do ginekologa 19.07, mam nadzieję ze bedzie już serduszko
 
Na pewno znajdziesz. Mnie przy Michale tez ograniczały fundusze ale znalazłam świetny używany quinny i tez byłam zadowolona. A zapłaciłam za niego niecałe 700zl wtedy ;)
Dużo na Facebooku jest grup sprzedażowych warto pooglądać tez ;)
Cena dość wysoka ale obiecałam sobie, ze kupię sobie taki wymarzony ;)
No właśnie myślałam o quinny :) Za to fotelik już chodził mi po głowie ten co tobie bo ten co mam to tylko że szpitala do domu a potem nie będę z niego korzystała raczej :) No czeka nas remont za ok 50-60 tys więc mam dużo innych wydatków :)
 
reklama
Fajny ten fotelik, patrzyłam na podobny, chyba model poprzedni, jakaś Promocja ma być?

Tak w Zabrzu w bocku ma być promocja na foteliki ogólnie obrotowe. I czytałam, ze nawet do 40% ceny wiec to dużo jest bardzo dlatego myśle, czy by nie kupić.
Ja chciałam najpierw cybex aton m i-size ale ta baza nie jest obrotowa stad wybór padł ba ten wyżej.
 
Do góry