reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Czekamy na wyniki ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

Kurcze ja też czekam z niecierpliwością, miałam sie czyms zająć a ciągle tu zaglądam :)
 
reklama
Dziewczyny witam się z wami mam nadzieje ze mogę do was dołączyć ❤

ostatnia miesiączke mialam 06.06 a 1 lipca zrobilam bete i wynik był 74.7, po 48h 199 :)
Niestety mam podwyzszone tsh- 4 :( bylam u endokrynologa, biore euthyrox 75 i 26.07 ide na kolejną wizytę sprawdzic jak spada.

Przy okazji ze ta lekarka jest też ginekologiem to zrobiła mi usg i był pęcherzyk 4.46mm
Ide do ginekologa 19.07, mam nadzieję ze bedzie już serduszko

Witaj !!!
Też mi się wydaje że będzie :)
 
U mnie będzie 6:0 na pierwszym usg, strasznie chciałabym już zobaczyć serduszko, ale chyba szanse marne... następna mam tydzień później, bo idę do luxmedu żeby mi badania przepisali, żeby nie płacić dodatkowo za badania wiec tez zrobi pewnie usg to najwyżej wtedy zobaczę :) później to już na prenatalne bym poszła najchętniej, chociaż tak boje się zatrzymania bicia serca, ze najchetniej sprawdzałabym co tydzień...
 
U mnie będzie 6:0 na pierwszym usg, strasznie chciałabym już zobaczyć serduszko, ale chyba szanse marne... następna mam tydzień później, bo idę do luxmedu żeby mi badania przepisali, żeby nie płacić dodatkowo za badania wiec tez zrobi pewnie usg to najwyżej wtedy zobaczę :) później to już na prenatalne bym poszła najchętniej, chociaż tak boje się zatrzymania bicia serca, ze najchetniej sprawdzałabym co tydzień...

Ja się już umówiłam nawet na prenatalne. Tez tak będę miała 19.07 wizyta potem chciałabym 05.06 przed wylotem żeby wszystko sprawdzić wracamy 19.08 i 22.08 prenatalne :)
 
Kurczę kiedy nas przeniosą do głównego wątku... przydałby się już tabelka z datami porodu i post wizytowy:)
 
reklama
Do góry