reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie, oskarżył nas o mieszanie przy samochodzie po wypadku żeby zwiększyć uszkodzenia. Wynajął prawnika który zadał rekonstrukcji zdarzeń. Mogliśmy się sadzić ale nie mieliśmy na to siły. Na szczęście prokurator był na tyle mądry ze sam stwierdził ze on coś kombinuje i kazał mu przestać wymyślać. Ale co nerwowo nas to kosztowało...

Współczuję
 
reklama
To jest takie myślenie, mój brat też miał wypadek, nie jest złym chłopakiem, ale nie chce się przyznac przed sobą że uderzyl obok samochód obok, martwy punkt i tyle, kurde nie raz człowiek może się pomylić, najlepsi rajdowcy maja wypadki ale kurcze u iecalismy przyznać i wziąść za to odpowiedzialność, dla mnie jak dostaje się prawo jazdy to jest odpowiedzialność za siebie i innych na drodze ale niestety tak nie jest, już raz dzwoniłam na policję anonimowo na znajomego, próbowaliśmy go zatrzymać ale pobik jednego chłopaka i pijany wsiadł za kierownicę, bardzo się z tym czułam się jeszcze chyba gorzej gdyby sobie coś zrobił lub komuś innemu.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
No właśnie niestety tak jest. Prawko maja i głupieją :(
Wymusił nam pierwszeństwo przy skręcie w lewo i jeszcze się kłócił ze to nasza wina bo przecież on miał zielone... samochód zabrał bratu bez jego wiedzy... tragedia
 
Dlatego trzeba kilka razy sprawdzać i się obracać, obserwować żeby zniwelować wlasnie takie stłuczki z martwych punktów
 
Hej Dziewczynki,
byłam właśnie u ginekologa, z pytaniem, czy mam brac juz duphatson.
W związku z tym, ze jest to moja bardzo wczesna ciąża, mam przyjsc za tydzień na usg iiii....
dostałam duphatson, plus od chwuli serduszka dodatkowo acard.
Lekarz mówił, ze jak wczesniej miałam poronienie zatrzymane, to jest duza szansa, ze mógł to byc mikro-zakrzep i stąd profilaktycznie acard.

Ja w maju poroniłam , a teraz jestem znowu na początku tej drogi. Czy któraś z Was bierze/brała acard?

ckaidqk3srjbvv7t.png
 
Hej Dziewczynki,
byłam właśnie u ginekologa, z pytaniem, czy mam brac juz duphatson.
W związku z tym, ze jest to moja bardzo wczesna ciąża, mam przyjsc za tydzień na usg iiii....
dostałam duphatson, plus od chwuli serduszka dodatkowo acard.
Lekarz mówił, ze jak wczesniej miałam poronienie zatrzymane, to jest duza szansa, ze mógł to byc mikro-zakrzep i stąd profilaktycznie acard.

Ja w maju poroniłam , a teraz jestem znowu na początku tej drogi. Czy któraś z Was bierze/brała acard?

ckaidqk3srjbvv7t.png
Właśnie slyszalam że dużo osób bierze ale mi nie kazała brać :(
 
ale czytam sobie właśnie to piszą że jeśli właściwości są ważniejsze niż skutki uboczne i lekarz zalecił to należy brać :) ważne że masz duphaston :)
 
reklama
Do góry